start

Główna / Jasnowidze

Śr, 23 sie 2017 11:27 | Czytany: 1976x | Komentarzy: 0

PROJEKT MESSING - POWSTAJE ZESPÓŁ NAJLEPSZYCH POLSKICH JASNOWIDZÓW

To absolutnie najbardziej fascynujący projekt z tych, które prowadzi Fundacja Nautilus. Nazwaliśmy go Projekt Messing od nazwiska jednego z najsłynniejszych i najsilniejszych mediów i jasnowidzów w historii naszej planety, a jednocześnie naszego rodaka Wolfa Messinga.

Na potrzeby tego projektu powstał nawet nasz kolejny serwis - www.messing.org.pl


Na czym polega Projekt Messing? Zbieramy informacje o wszystkich najlepszych polskich jasnowidzach, mediach i osobach obdarzonych jakimś talentem związanym np. z jasnowidzeniem, ale interesują nas wszystkie zdolności pozazmysłowe. Celem jest stworzenie zespołu najlepszych mediów czy jasnowidzów, którzy będą w stanie odpowiadać na pytania dotyczące konkretnych spraw, ale także kreślić wizje przyszłości Polski czy świata.

Prace nad tworzeniem Projektu Messing są bardzo zaawansowane i na razie jeszcze ich nie widać w serwisach FN, ale już wkrótce Projekt Messing pokaże swoją gigantyczną moc. W tej publikacji pokażemy jedną postać, która znalazła się w centrum uwagi ludzi pracujących w ramach naszego projektu. W naszym wewnętrznym kręgu nazwaliśmy tego człowieka "jasnowidzem od pogody".


Mam na Inie Mirek i jestem oficerem Projektu Messing, w ramach którego od dłuższego czasu dość intensywnie zajmuję się współpracą z ludźmi o „nadprzyrodzonych zdolnościach”.  Zamieszczony na stronie FN apel przyniósł efekt, ponieważ w miarę systematycznie zgłaszają się do nas ludzie o rozmaitych zdolnościach. Jesteśmy im wdzięczni , że nam zaufali.

W wielu przypadkach możemy ich jedynie wysłuchać, ponieważ mimo sporego doświadczenia nie podejmujemy się polemiki.  Powód? Prosty. W ostatnim czasie , według wielu, czasie przebudzenia, spotykamy się z zupełnie nowymi zjawiskami. Szczególnie na naszym małym polskim poletku. Wiemy też, że prócz osób, które się z nami skontaktowały, jest setki , a może tysiące, podobnych, które się nie ujawniają w przestrzeni publicznej. Poznaliśmy kilka osób, które poinformowały nas, że są i tyle. Żebyśmy wiedzieli o ich istnieniu, bo tylko na taki kontakt otrzymali przyzwolenie od swoich „przewodników duchowych”.

               Co do możliwości ludzi, z którymi jesteśmy w kontakcie, nie mamy żadnych wątpliwości. W przypadkach osób widzących przyszłość, przeważnie jednak pozostaje pytanie: jak ma się coś  wydarzyć ,to kiedy? Z określeniem czasu wizji lub miejscem wędrówek pozazmysłowych (oficjalnie przez naukę niestety ignorowanych) mają problem sami ludzie, którzy tego doświadczają. Trafność przekazów czy wizji to kolejna dyskusyjna kwestia. No, może z nielicznymi wyjątkami, do których staramy się dotrzeć. Jednym z nich jest z pewnością nasz Czytelnik z Małopolski, którego sylwetkę dziś przedstawimy a do której w niedalekiej przyszłości powrócimy.
Generalnie, postanowiliśmy nikogo nie oceniać (nie mamy do tego prawa) a przedstawiać suche fakty. Wnioski wyciągnijcie Państwo sami.  Wyrażamy jedynie nadzieję, że prezentowane materiały wpłyną na wzajemne oddziaływanie na siebie nas wszystkich dla wspólnego dobra.

                     Cykl o osobach, które często mijamy na ulicy nic o nich nie wiedząc, postanowiliśmy rozpocząć od przedstawienia człowieka, którego list publikowaliśmy już na stronach Fundacji Nautilus. Dla przypomnienia kopia listu poniżej. W każdym przypadku, na prośbę naszych korespondentów nie ujawniamy ich danych personalnych, co jest zupełnie przez nas zrozumiałe.


Od napisania powyższego listu jak i otrzymania go przez nas minęło kilka miesięcy. Poświęcając sporo czasu , bardzo dokładnie obserwowaliśmy i obserwujemy rzeczywistość wokół nas i z wielkim szacunkiem do autora musimy potwierdzić jego przewidywania. Rok 2017 jeszcze się nie zakończył a większość wydarzeń opisanych w przywołanym liście już się ziściła. Wydarzenia owe przedstawiamy poniżej.

Nim jednak Państwo zapoznacie się z lekturą kilka słów o autorze. Pan , który do nas napisał , w bezpośredniej rozmowie, poinformował mnie, że predyspozycje, które posiada, towarzyszą mu od dzieciństwa. Dla wielu czytelników FN fakt ów z pewnością nie jest niczym nowym, natomiast ma on znaczenie ze względu na elementy dość specyficzne. Krótka charakterystyka Pana z Małopolski jest też istotna ze względów porównawczych z doświadczeniami pozostałych naszych korespondentów ale także dla nas jak i dla nich samych.

Jak twierdzi nasz czytelnik , do 5 roku życia praktycznie nie miał potrzeby spożywania posiłków i ich nie spożywał – w końcu został do tego zmuszony przez rodziców. Przyzwyczaił się do jedzenia ale jak twierdzi nie objada się .

Już w dzieciństwie zdarzało mu się widywać duchy bliskich jak i inne energie, w tym opiekuńcze. Miewa również sny prorocze. Szukając swojego przeznaczenia usilnie pogłębiał wiedzę. Po czasie doskonale opanował numerologię oraz sztukę przepowiadania przyszłości z kart. Ma też duże doświadczenia z reiki oraz rozległą wiedzę zielarską. Karty , którymi czasem się posługuje, jak w wielu przypadkach są tylko rekwizytami dla ”klienta”, ponieważ główną rolę odgrywa nieprzeciętna intuicja.

Czy to zdolność przewidywania przyszłości ? Prosimy zapoznać się z faktami. Dodam jedynie , że nasz Czytelnik podejmuje się przewidywania zdarzeń nie dalej niż na rok. Twierdzi, że w ostatnim czasie dokonuję się wielkie zawirowania energetyczne związane ze zmianami na ziemi, dlatego przewidywanie a szczególnie dokładne przewidywanie zdarzeń w dłuższej perspektywie jest ryzykowne. Musimy przyznać, że coś w tym jest, ponieważ, nie wiemy jak to się dzieje ale jego prognozy okazują się  być niezwykle trafne.

W przywołanym powyżej liście od Czytelnika są jeszcze wydarzenia, które się nie wypełniły ale mamy dopiero czerwiec. Wrócimy do osoby Pana z Małopolski za kilka miesięcy, wówczas też, korzystając z jego uprzejmości, postaramy się przedstawić Jego prognozy na 2018 rok. Może w końcu ludzie zaczną poważnie traktować osoby jak Pan z Małopolski.

Spełnione prognozy do czerwca 2017 roku:

1.    Styczeń zaowocował silnymi trzęsieniami ziemi na
      Filipinach o magnitudzie 7,3.
      Odnotowano również powodzie w Tajlandii, których skutki  
      odczuło 1,5 mln ludzi a także spełniły się prognozy
      dotyczące potężnych śnieżyc w Bułgarii oraz torand i
      powodzi w Argentynie.
      W styczniu miało miejsce głośne trzęsienie ziemi
      we Włoszech. Nasz Czytelnik twierdzi jednak, że w
      czerwcu  wystąpi kolejne, znacznie poważniejsze- w
      rejonie Neapolu
2.   W lutym ogłoszono stan wyjątkowy w Kalifornii. Media  
      huczały od m.in. takich nagłówków: Apokalipsa w
      Kalifornii! Paniczna ucieczka 180.000 osób! Wali się
      najwyższa tama w USA.
      Poważna powódź nawiedziła hiszpańską Malagę.
      Odnotowano również powodzie w Austrii i w RPA a także
      potężne wichury w Wielkiej Brytanii.
3.      Marzec potwierdził prognozę dla Hiszpanii:  w Alicante   
     wystąpiła największa powódź od 20 lat.
     W marcu odnotowano również dwie duże erupcje  
     meksykańskiego wulkanu Popocatepetl oraz trzęsienie  
      ziemi na Filipinach (Mindanao) o magnitudzie 5.7. a  
      także silne trzęsienie ziemi w rejonie Fukushimy.
      Silne trzęsienie ziemi wystąpiło również na zachodzie
      Rosji 6,6 stopnia w skali Richtera
     4.     W kwietniu  zrobiło się głośno o wydarzeniach w     
         Argentynie: tysiące ewakuowanych po powodziach w  
         Chubut oraz  o powodziach w Ekwadorze.
           Wystąpiło kolejne trzęsienie ziemi na Filipinach, tym razem o  
           magnitudzie 6.8 a także obudził się japoński wulkan
           Sakurajima
   5.   Kwiecień to również spełniona prognoza w Chile:   Silne  
         i płytkie trzęsienie ziemi w pobliżu kilku dużych       
         miast, magnituda 6.9 a także erupcja wulkanu Sinabung
          w Indonezji
   6.   Najnowsze spełnienie się prognozy Naszego czytelnika
         pochodzi z 31 maja 2017 i dotyczy silnego wstrząsu
         sejsmicznego pod Polkowicami w naszym kraju ale kilka
         dni wcześniej miała miejsce nawałnica w Moskwie,
         największa od 100 lat, w której życie straciło 16 osób.
         Maj to również wypełnienie się prognozy o trzęsieniu
         ziemii w Vanautu o magnitudzie 6.8


 


         Przyznam szczerze, że prognozy naszego Czytelnika z Małopolski wprowadziły mnie w zdumienie. Nie pamiętam czy kiedykolwiek ktoś przesłał nam tak wiele przepowiedni na konkretny rok z tak dużym stopniem sprawdzalności. Prócz wymienionych wyżej wydarzeń, w liście jest mowa o wielu katastrofach kolejowych oraz pożarach. Bardzo wiele z nich od początku roku miało już miejsce.

Nie przywołuję ich w niniejszym tekście z dwóch powodów. Po pierwsze, sceptycy będą twierdzić, że  w naszych czasach, zdominowanych przez technikę, można łatwo stawiać tezy dotyczące wypadków czy pożarów. Po drugie natomiast chcę Państwa zachęcić byście sami zaczęli obserwować świat wokół siebie w celu weryfikacji opisanych w liście prognoz. Przed nami, a trudno po tym co wypełniło się do czerwca, nie traktować ich poważnie, m.in. trzęsienie ziemi we Włoszech oraz emocje związane z sytuacją w Korei Północnej.

          Podsumowując, po kilku miesiącach weryfikacji prognoz Pana z Małopolski, uważam, że naszym obowiązkiem jest zaproszenie go do zespołu Projektu Messing i wyrażam jednocześnie nadzieję, że zaproszenie zostanie przyjęte.

Tyle krótki raport naszego "oficera z pokładu Nautilusa", który koordynuje Projekt Messing. Jego sugestia o dołączenie do zespołu "jasnowidza z Małopolski" była jak najbardziej słuszna.

Ze względu na gigantyczną ilość informacji o jasnowidzach i przepowiedniach musieliśmy stworzyć w ramach ludzi prowadzących projekt nowe sposoby komunikacji i kompletowania bazy danych, ale idzie nam to coraz lepiej. Już wkrótce zobaczycie, że Projekt Messing przyćmi wszystko co jest związane ze zjawiskiem jasnowidzenia w Polsce.

Dla wszystkich osób, które mają takie zdolności lub znają osoby obdarzone takim darem jest specjalny adres e-mail - czekamy na wszystkie wiadomości:

redakcja@messing.org.pl


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.