start

Główna / Wizje przyszłości

Nie, 25 luty 2018 10:20 | Czytany: 6023x | Komentarzy: 7

CO NAS CZEKA W 2018 - OTO PROGNOZA PANA ADAMA Z MAŁOPOLSKI Z PROJEKTU MESSING

Które prognozy sprawdziły się w 2017? Co "pan Adam od pogody" przewiduje na ten rok? Na początek te prognozy pana Adama, które wypełniły się w drugiej połowie 2017 roku, a które zawarł w liście nadesłanym w styczniu 2017 :

- 9 czerwca miały miejsce ulewy i gwałtowne burze na Syberii, które Pan Adam   
  trafnie przewidział, w tym dniu miało też miejsce zapowiadane pół roku wcześniej
  potężne trzęsienie ziemi w Grecji i  w Turcji (6,3 stopnia)
-13 czerwca miały miejsce silne deszcze monsunowe z ofiarami w Bangladeszu a      także  Tajfun Merbok uderzył w Hongkong i Shenzhen
- RPA: silna burza po długoletniej suszy, osiem ofiar
-15 czerwca powódź siała zniszczenia w południowo-wschodniej Francji
-3 lipca Meksyk – w niedzielę rano nastąpiła erupcja wulkanu Popocatépetl
- 6 lipca - silne trzęsienie ziemi na Filipinach (6,9 stopnia)
 
-18 lipca trzęsienie ziemi u wybrzeży Kamczatki i Peru w granicach 7 stopni a dzień wcześniej ulewy i powódź w Grecji (półwysep Halkidiki)
-29 lipca USA- powódź w Kansas City, miejscami spadło nawet 180 l/m2
-10 października Chile – trzęsienie ziemi o sile 6.3 w skali Richtera
-14 października- stolica Tajlandii pod wodą , ulewa największa od 25 lat
- 6 listopada - Silne tornada przeszły przez USA
-8 listopada Wybuch gazu w kamienicy na Pradze w Warszawie
-13 listopada - Zginęło ponad 300 osób, 3000 zostało rannych. Potężne trzęsienie ziemi w Iranie
-19 listopada huragan Irma na Haiti a dzień wcześniej śnieżyca sparaliżowała RPA
-1 grudnia  - Andaluzja pod wodą
-2 grudnia - intensywne deszcze i powodzie paraliżują Albanię
- 8 grudnia - Wstrząs sejsmiczny w rejonie Polkowic na Dolnym Śląsku
-16 grudnia - Silne trzęsienie ziemi w Indonezji
-18 grudnia - Silna erupcja wulkanu Sinabung w Indonezji
-23 grudnia- Ponad 90 ofiar powodzi i lawin błotnych na filipińskiej wyspie Mindanao
-27 grudnia Indonezja - Wulkan Sinabung, będący w bezpośrednim sąsiedztwie słynnej w ostatnim czasie góry Agung na indonezyjskiej wyspie Bali, wybuchł w środę o godzinie 15:30 czasu lokalnego, wyrzucając kolumnę popiołu na wysokość ponad 4,5 km.


Poniżej to, co przewiduje na ten rok, czyli na 2018:
Komentarze (7)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 28 luty 2018 03:00 | brak oceny

Kolejar | Gość

W dziedzinie wszelkich zjawisk i zdolności paranormalnych jestem, a przynajmniej bardzo staram się być możliwie skrajnym sceptykiem. Tak też (sceptycznie) muszę skomentować ten przypadek jasnowidzenia.
Otóż do stworzenia takich prognoz nie potrzeba żadnego daru, czy umiejętności paranormalnych, nadzmysłowych!
Jasne, że te proroctwa sprawdzą się może nawet w 90 %. Pan Adam ma po prostu niesamowicie chłonny umysł i niezwykłe zdolności analityczne. Podobnie do pewnego sławnego jasnowidza z Libanu, o którym czytałem gdzieś artykuł. Jego przepowiednie również sprawdzają się w 90 %, a krytycy tłumaczą to niezwykłymi, ale jednak zupełnie normalnymi zdolnościami analitycznymi.
Trochę wiem, jak to działa z własnych doświadczeń. Jeśli człowiek z różnych powodów mimowolnie wchłania przez dłuższy okres czasu "setki terabajtów" newsów medialnych, to albo wszystko mu się miesza w głowie, albo z chaosu zaczynają się wyłaniać niesamowicie logiczne struktury. Tu nie ma żadnych zdolności paranormalnych - można powiedzieć "czysty Sherlock Holmes".
Przecież Pan Adam wyciąga niesłychanie logiczne wnioski! Jego prognozy pogodowe oparte są na analizie obserwacji i modeli meteorologicznych - to tylko i aż bardzo dobra kompilacja przewidywalnych zjawisk spowodowanych globalnymi zmianami klimatycznymi. Susze i gwałtowne zjawiska tu i tam? A co i gdzie miało miejsce ostatnio i jakie są tendencje? Susze na południu Europy, pożary lasów w Ca., U.S.A. - już stały element klęsk, oczywiste jest, że będzie tylko coraz gorzej... Potopy w Europie? Jasne, że Ren, Moza, Sekwana, Dunaj, Łaba... Może jasnowidzeniem jest to, że nie Odra i Wisła, bo wszak powinny. Zobaczymy...
Jasnowidzenie trzęsień ziemi we Włoszech jest już wręcz śmieszne - to już jakiś czas temu jasno prognozowali sejsmolodzy i Pan Adam z pewnością o tym słyszał, czytał, choć może szczerze nie pamięta. Podobnie z aktywnościami sejsmicznymi i wulkanicznymi w innych miejscach.
O prognozach politycznych i gospodarczych szkoda pisać. Np. stosunki irańsko-saudyjskie są jasne od mnóstwa lat i wręcz dziwne może się wydawać, że wciąż nie doszło do otwartej wojny bezpośredniej, ale to ma też swoje powody. Mamy dlatego Syrię, czy Jemen, a także problem ISIS.
Problemy Trumpa i Putina z powodu kobiet, problemy zdrowotne Putina... To ma być jasnowidzenie???
Nie, to tylko i aż bardzo dobra analiza.
To może ja pokuszę się o jakieś proroctwo?
Otóż mimo wszelkich zawirowań i beznadziejnych wręcz zagrożeń Państwo Izrael jednak przetrwa! Dlaczego i jak?
Po prostu dzięki niewiarygodnie trafnym, genialnym, profetycznym wręcz decyzjom niezbyt rozgarniętego premiera Bibi Netaniahu, czy kto tam inny a głupszy nawet będzie. Marszałek Piłsudski nie wygrał w 1920 dzięki jasnowidzeniu... ale już nie ma miejsca w tym poście na dalej...

Rozwiń odpowiedzi (1) Dziękujemy za ocenę.

Nie, 4 mar 2018 18:29 | brak oceny

Mirek koordynator | Gość

Pana spostrzeżenia są bardzo interesujące i w dużej mierze pokrywają się z prawdą. Pragnę poinformować, że Pan Adam w kwestiach poruszanych przez Pana nie czynił żadnej tajemnicy. Mało tego - swojego czasu przysłał do nas list z propozycją przekazania swojej "tajemnicy" któremuś z załogantów. Po konsultacji z Zespołem podjąłem się osobiście uczestnictwa w eksperymencie o czym w najbliższej przyszłości... Pan Adam przez lata i ciężką pracą, na co Pan słusznie zwraca uwagę, doszedł do pewnych spostrzeżeń, które pozwoliły mu na dojście do momentu, w którym się znajduje. Praca ta wymaga wiedzy astrologicznej i numerologicznej oraz jak najbardziej dokładnego obserwowania rzeczywistości. Opracował swój własny system, który się sprawdza. Niniejszym, jak napisałem na wstępie, to tylko część prawdy, ponieważ bez dodatkowych predyspozycji trafność prognoz nie byłaby aż tak precyzyjna. Niezbędne jest wspomaganie się wyższą intuicją i używanie 3 oka. Prócz tego wszystkiego Pana Adam otrzymuje spontaniczne "widzenia". Zatem, oczywiście - można pewne zdarzenia wyliczyć. Robi to wielu astrologów często korzystając dziś już z programów komputerowych ale bez dodatkowych predyspozycji będą to tylko próby i z pewnością czasami trafne. Czasami...
Bardzo dziękujemy za rzeczową analizę

Rozwiń odpowiedzi (2) Dziękujemy za ocenę.

Wt, 19 cze 2018 03:23 | brak oceny

Kolejar | Gość

Panie Mirku koordynatorze!
Oczywiście, że być może słusznie Pan uważa, iż bez dodatkowych - tzw. pozazmysłowych zdolności nawet najlepsze analizy intelektualne nie są trafne w takim stopniu?
Ja w 1970 roku miałem 12 lat. Fakt, że wtedy już bardzo pasjonowałem się sowietologią i z pewnością sporo wiedziałem. Z ojcem odbywaliśmy często długie rozmowy do środka nocy (chodziłem do 6 klasy podstawówki) po wysłuchaniu wieczornych audycji RWE, VOA, czy BBC. Potem niedospani na lekcjach, a ożywieni w czasie przerw gadaliśmy o tym samym w gronie paru kolegów. Jak w grudniu Partia kazała strzelać do stoczniowców, powiedziałem wszystkim, że to jest KONIEC Gomułki!
"Może masz rację..." - mówił ojciec, moi szkolni koledzy - dyskutanci analityczni. A ja im na to, że WIEM, kto będzie po Gomułce! Gierek!
Wszyscy śmiali się ze mnie... Skąd mam to wiedzieć?
Bardzo rzeczowo tłumaczyłem dlaczego Gierek, ale nikt mnie nie rozumiał. No i przyszedł zaraz ten wieczór wg mnie: Nagle w godzinie info-propagandowego Dziennika TV pojawia się Gierek. Wcześniej miałem 100 % pewności, że tak się stanie!
Jasnowidzenie?
Jednak wątpię... Oni (komuniści) nie mieli przecież innego wyjścia. Ja tylko wiedziałem coś, kto jest kim i jaki w aparacie PZPR...

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 14 maj 2018 10:18 | brak oceny

Stefan | Gość

Jeżeli tak wygląda Wasz zespół to nic nie osiągniecie. Brakuje tu ewidentnie sceptycznego podejścia. Jedyny jasnowidz w Polsce, który udowodnił swoją wartość to Jackowski. Szukajcie ludzi, którzy potrafią zrobić coś konkretnego, sprawdzalnego.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 luty 2018 21:32 | brak oceny

Artur | Gość

Pan Adam ma dużo racji ale wydarzenia opisał na kilka, lat, na ok. 7 lat. Zapamiętajcie - 7 lat od dziś.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 27 luty 2018 01:24 | brak oceny

MCboy | Gość

Na początku roku miałem silne przeczucie powodzi. Pojawiała się ona kilkukrotnie w snach jako np. pęknięte wały. Temat wraca do mnie co chwilę jak bumerang. Wrocław

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 25 luty 2018 20:17 | brak oceny

Łukasz | Gość

Większość z tych informacji wywołuje dreszcz, ale taki, który zwykle oznacza, że coś jest prawdziwe, że ma duże szansę materializacji. Mam podobne odczucia w wielu miejscach jeśli chodzi o niepokój na świecie. Trzeba nam pielęgnować równowagę i spokój umysłu. To jest stan, w którym mamy szansę przejść nadchodzące zmiany z minimalnymi stratami, jako Państwo, ale i jako jednostki. Koniec ery ukrywania prawdziwych intencji i maskowania wnętrza tak się objawia. Wszystko wraca do ludzi i przez siły natury się objawia.
Dziękuję za przepowiednie. Są wielce pouczające.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.