start

Główna / Inni

Śr, 12 gru 2018 10:46 | Czytany: 1914x | Komentarzy: 1

JESTEM TELEOBSERWATOREM… KOLEJNA OSOBA MONITOROWANA PRZEZ PROJEKT MESSING

Każdy zgłaszający się do naszego projektu dostaje krótki login. Tym razem przedstawiamy tekst o „Panu T”.Pan „T” i teleobserwacje

                 Pan T odkrył swoje zdolności zupełnie przypadkowo, jeszcze w czasach szkoły podstawowej. Wówczas zaczął  czytać czasopisma „Nie z tej ziemi” i podobne, wkraczając jednocześnie na drogę poznawania samego siebie. Lata mijały a jego wiedza poszerzała się. Jeżeli chodzi o zdolności  , które go charakteryzują, to postrzeganie intuicyjne na odległość z odnajdywaniem chcianych rzeczy (czasami  pod ziemią), teleobserwacje wykraczające poza ziemię, channeling i możliwość rozmowy ze zwierzętami. Ciężko jest mu nawet samemu określić jaki  zakres obejmuje jego postrzeganie, przy czym stara się zawsze zachowywać zdrowy rozsądek. Panu T nie zależy na rozgłosie gdyż nie  uważa się za kogoś wyjątkowego i nie chce  też by inni postrzegali go za  kogoś wyjątkowego.  Rozmawiałem z nim wielokrotnie i jestem pewny, że nie ma on w sobie ograniczeń w możliwościach postrzegania miejsca czasu i przestrzeni.  Cokolwiek to by oznaczało, uważa, że  każdy może to robić. Jego zdaniem, z którym się zgadzam, ludzie  którzy naprawdę posiadają jakąś prawdziwą wiedzę i zdolności nie obnoszą się z tym na prawo i lewo i nie chcą być na świeczniku, gdzie każdy będzie  chwalił i łechtał ich ego.  Nie chodzi też o to by komuś cokolwiek udowadniać – każdy ma prawo poznawać i wierzyć lub nie. Czasami trzeba jedną rzecz  sprawdzić  „100 razy” by przekonać się, że jest ona rzeczywistością w naszym świecie, inaczej będzie to tylko nasze wyobrażenie i nic poza tym.

Zupełnie niedawno otrzymałem niespodziewaną wiadomość sms od Pana T:

„Mogę powiedzieć tylko tyle: słońce nie jest martwą gwiazdą byłem w środku kiedyś i cos tam  jest, widziałem. W tym  istoty, nawet nie jedne. Promieniowanie słońca steruje ciałem i DNA człowieka oraz inteligencją i świadomością. Nie każdy tam może wejść. Pola torsyjne świadomości są różne jak i matryca mentalna, która się zmienia jak się tam przebywa. Słońce steruje rozwojem Planet i tym czym są.  Światło jest informacją i to  decyduje o zmianach ewolucyjnych  albo je kończy. I tu są odpowiedzi na temat  czym jesteśmy lub gdzie będziemy. Jest cos takiego jak gen światła - kod światła nadany lub urodzeniowy , matryca duszy i ciała. Słońce tym steruje. Operując polem świadomości zawiadujemy światłem i częstotliwościami. Napisałem tylko cześć swojej wiedzy o słońcu. Wszystko da się wyjaśnić o ile ktoś nie boi się odpowiedzi i idzie  wyżej - dalej trzeba przestać być człowiekiem a zacząć być duchem w sobie.”

W nawiązaniu do powyższej wiadomości dodam jedynie, że  podobna wiedza nie jest nam obca a Nasi Czytelnicy pewnie też mieli okazję zaobserwować rozmaite medialne informacje dotyczące anomalii na słońcu lub wokół niego. Niniejszym  mamy możliwość jako pierwsi w Polsce oficjalnie przytoczyć dosłowny opis w powyższym temacie , dzięki oczywiście naszemu Korespondentowi i jego niesamowitym możliwościom.

Bohater niniejszego tekstu mówi o sobie, że pasjonuje go technologia, w tym napędy i środki komunikacji , które daleko wyprzedzają obecnie nam znane. Wie (a raczej ma dostęp do wiedzy) jak je tworzyć na poziomie konstrukcji w czasie i w przestrzeni. (od Redakcji: w podobny sposób korzystał ze swoich możliwości Tesla). A więc podróżowanie świadomością…

Wg Pana T, z czym trudno się nie zgodzić, świadomość ma skoki kwantowe. Przyszłość nie jest linia stałą. Przyszłość jest ukryta ale są dwa tory –(od autora: podobnie uważała jasnowidząca Wanga) lecz na obecnych liniach czasowych ziemi  nie ma w sensie ogólnym zlej  przyszłości

Jeśli chodzi o kwestie obcych cywilizacji Pan T potwierdza (jak inne znane nam osoby), że obecnie „wielki ruch jest na niebie”. Są bazy też i w Polsce. W nabrzeżu  trójmiasta i w morzu. Podróże w czasie podlegają jak wszelka kreacja we wszechświecie prawom kreacji spiralnej. Obiekty UFO  widział wielokrotnie” Oni się boja tego, ze my ludzie, możemy uświadomić sobie zakres rozwoju wolnej woli i swojej świadomości. Układy układziki i taka manipulacja przez miliony lat. Przynajmniej dotyczy to większości z nich.

W związku z wiedzą oraz możliwością do jej  docierania, zapytałem Pana T o sprawę Orbisów, która tak często interesuje Naszych Czytelników:
„Można rzec , że to wysłannicy tworzenia i świadomości, To cos uniwersalnego i nie dostrzeżesz nic poza tym co widzisz. Lubią  przebywać z ludźmi. Maja swoje zabezpieczenia, Jeżeli człowiek jest czysty duchowo mogą mu nawet przekazać wszelką wiedze i nie tylko, by się mógł dalej rozwijać. One rezonują z polem człowieka i nie tylko. Są  tym czym dany człowiek jest. Dostosowują  się po prostu. Uniwersum”. W tym miejscu dodam od siebie, że pisałem swojego czasu (w roku bieżącym) o orbisach na stronach FN i w zasadzie Pan T  potwierdza informacje, które w nim zawarłem. Wspominałem tam o różnych kolorach orbisów w odniesieniu do ich jak i człowieka świadomości. Znajduję odniesienie do mojego opisu w ww słowach Pana T :” One rezonują z polem człowieka i nie tylko.”

W związku z rzadkimi możliwościami, które posiada Pan T, postanowiłem zadać mu również kilka pytań często przesyłanych nam przez Was – Czytelników, w tym tych dotyczących 2019 roku w zarysie ogólnym:

FN - Co znajduje się  wg Pana w komorze pod Sfinksem? Czy faktycznie wiedza o dziejach Ziemi o czym wspominał śpiący prorok (Edgar Cayce) ? W jakiej formie ewentualnie ta wiedza była – jest zawarta?

T – Zapisy. To już chyba ograbiono. Śmieci zostały same. To są kryształy. Nie takie jak dziś nasze. By je odczytać trzeba mieć „klucz”.

FN - Czy Jezus umarł na krzyżu?

T - Jezus czy ciało? Trudno to wyjaśnić - niby tak ale zarazem nie. Było to wielo wymiarowe, Nie można porównywać świadomości Jezusa do czegokolwiek. Ciało i świadomość są jednym, Cześć osób bzdury od lat gada. Ludzie szukają sensacji. Prawda czasem jest szara a czasem nie do przyjęcia przez ograniczenia.
Po pierwsze istota ta jest boska. Niedawno miałem z Nią channeling. Oto główny przekaz: "Jesteście inni niż ja ale tacy sami. Mało widzicie  dużo krzyczycie.  Szukacie mnie ale jednak raczej siebie i egoizmu - nie ilości świadomości Chrystusa. Rozwoju. Co po tym ze usta się ruszają jak dusza jest martwa, Pytacie, modlicie się i co  handel z Bogiem? Przepychanki i nic. Nawet nie znacie siebie. Chaos. Po co szukać jak w was jestem. Dla siebie i dla was tak jak i wy we mnie. Poprzekręcane nauki. Są ludzie, którzy ubarwiają wszystko, przekłamuje, tworzą legendy. Drzewa nie pyta jak ma rosnąć. Słucha Boga i rośnie i wydaje owoce, Cuda, cuda, tylko efekty.  Magików szukacie a nie świadomości. Technologia  zabija ducha i ciało. W Bogu nie ma miejsca na handel.”
Dodam, że szatę ma białą i siedział na kamieniu.

FN- WB  w 2019?
T- Zamachy

FN -Niemcy w 2019 ?
T – Gorzej. Większa rozpierducha będzie. Będą mieszać naziści.

FN - Czy to się przełoży jakoś na sytuację w Polsce ?
T - Niepokoje społeczne i być może ktoś będzie chciał na tym   skorzystać podejmując  próby podburzania narodu i wejścia do Rządu.


FN – Rosja 2019 ?
T - Ok. Putin wie co robi. Republiki. Inna forma ZSRR. Układy, umowy…

FN- Polska w 2019 ?

T - Pogoda zmienna. Przepychanki i jak zwykle bajzel. Podtopienia na wschodzie ale nic wielkiego. Kolejna zima mieszana- skrajnie może być.

FN - Mówi się, ze obecny cykl, który nawet wg Majów rozpoczął się w 2012 roku  ma trwać 9 lat czyli  do 2021 roku. Co potem ?

T – Słońce jest programem dla ziemi i zapisu. Ziemia się kreci w kosmosie jako planeta dostaje „wytyczne” od słońca. To jest główny program ziemi, reszta jest wypadkową zdarzeń. Złe czy dobre wydarzenia to wypadkowa skupionych energii. Każdy byt, miejsce i kraj mają wypracowane określone energie, które się mieszają i tworzą twór wydarzeń dla ludzi czy  miejsca.

Tyle w dzisiejszym tekście o Panu T, Postaci wyjątkowej. Z pewnością będziemy z Nim w kontakcie i jeszcze  o Nim i jego doświadczeniach napiszemy.
Już niebawem opublikujemy tekst o wizjach naszych pozostałych Jasnowidzów z Projektu Messing na 2019 rok dla Polski i Świata. Nie robimy tego dla sensacji ani sławy. Nie robimy tego też dla pieniędzy jak i nasi Korespondenci z Messing. Mamy nadzieję, że inspirujemy i „otwieramy oczy” wzajemnie, w drodze do prawdy istnienia, na której podstawy to : Świadomość, Intencje, Przyczyna i skutek. Jednocześnie Każdy ma prawo decydować o tym co dla niego ważniejsze – czy chęć życia czy chęć istnienia. Najważniejsze by była to naprawdę wolna wola.


Zebrał i opracował: Mirek koordynator Projektu MessingPoniżej jeszcze jedna wizja jasnowidza z Projektu Messing

Ciekawa Wizja Jasnowidz z Projektu Messing
      

    Pragnę zwrócić uwagę na coraz częstsze problemy z bankami, bankomatami i bankowością on-line a co się z tym wiąże brak dostępu do własnych pieniędzy wielu tysięcy ludzi w samej tylko Polsce, a na całym świecie to idzie w miliony.
Awarie systemów bywały zawsze, jednak dosyć rzadko lecz obecnie zjawisko się nasila i występuje coraz częściej.
 To jest właśnie to co ja nazwałam jako zanikanie pieniędzy. (Nie znikanie, ale właśnie zanikanie).
 W wizjach nie raz widziałam to zanikanie pieniędzy właśnie jako coś, co sprawia, że ludzie nie będą mogli swoich pieniędzy używać.
Obecne awarie są wprawdzie naprawiane dość szybko, ale ja nadal widzę, że przyjdzie dzień, że cała forsa jaką ludzie mają w bankach gdzieś wyparuje. Zaniknie. (to słowo klucz)
 Dojdzie do takiego załamania systemu, że po którejś kolejnej awarii ,gdy wszystko się odblokuje, to po wejściu na swoje konta nikt nie zobaczy stanu posiadania, lecz wszystko wyzerowane, chaos.
Bardzo trudne będzie do odtworzenia kto ile czego miał i ile banki powinny wypłacić w gotówce wszystkim poszkodowanym. I choć oczywiście w bankach i skarbcach te pieniądze w takiej czy innej formie będą, to okaże się zapas jest niewystarczający.Runie kolos na glinianych nogach.
Stanie się jasne, że obracaliśmy wirtualnym pieniądzem nie mającym pokrycia w rzeczywistości.
 Ludzie, którzy w chwili krachu nie będą mieli w domu gotówki, będą w rozpaczliwej sytuacji co doprowadzi w konsekwencji do wielu tragedii.
Nawet nie wiem, czy to powinnam pisać, żeby nie szerzyć czarnowidztwa , jednak tak się mi to wyświetla ostatnio.
 
Pozdrawiam ANNA


Komentarze (1)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 13 gru 2018 08:56 | brak oceny

Matjasmitus | Gość

Witam chciałbym odniesc,wypowiedziec sie do tekstu Pani Anny.Bardzo mie poruszył ten tekst,co do awari bankomatów,ale cos jest w tym poniewaź kilka tygodni temu naszły mie dziwne mysli,poprostu pewne obrazy jakby same sie poukładały w obraz czegos,niewiem jakby to opisac jak to powstaje.Napisałem własciwie koledze o tym co odebrałem,kolega korzysta z tak zwanych zarobków krypto walut,cz jakos tam nigdy nie przejmowało mie to jakoś i nie interesowało.ALE NAPISAŁEM mu o tym co ujrzałem ze to początek likwidacji pieniędzy,tych co teraz posiadamy,papierkowe i monetowe,które będą zastąpione,wirtualnymi,pieniędzmi,co będzie lepsze dla rządów gospodarki by czymać łapke na pieniądzach będą,bedą wiedzieli kto co i kiedy i ile ma,swiatowy bank cyfrowy.CO do czipowania ludzi to bedzie na poźądku dziennym,to naprawde sie dzieje,i będzie działo,po co dowody osobiste,skoro ziarenko zwierzętom sie wszczepia z adresem własciciela.Pewne zyciowe doznania zaczynają mi się układać w pewien obraz,cięźko mi to pojąć wypowiadać sie na ten temat,ale coś sie szykuje jakby powtórka załamania gospodarki finansowej.PS

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.