start

Główna / Wizje przyszłości

Pon, 11 mar 2019 07:53 | Czytany: 2388x | Komentarzy: 3

KRZYSZTOF JACKOWSKI: NA JESIENI WYDARZY SIĘ JAKAŚ MASAKRA, OD KTÓREJ ZACZNIE SIĘ WOJNA

Jasnowidz Krzysztof Jackowski polubił bardzo multimedialny kontakt ze swoimi fanami i za pośrednictwem youtube wykonuje tzw. transmisje na żywo. Podczas jednej z ostatnich przepowiedział dość osobliwy konflikt, który – tak można się domyślać - wydarzy się na Bliskim Wschodzie. Jasnowidz z Człuchowa uważa, że rozpocznie się od masakry cywilów, która najpewniej spowoduje starcie między Turcją a Stanami Zjednoczonymi. Apogeum ma mieć miejsce na jesieni.


Mam takie dziwne wrażenie tego roku. Okres od teraz do lipca, może nawet sierpnia będzie okresem w miarę spokojnym w Europie. Natomiast im bliżej jesieni i późnej jesieni, mam wrażenie, że świat nagle się zaniepokoi – powiedział Krzysztof Jackowski.

Mam odczucie, że może dojść do dyplomatycznego konfliktu lub wręcz militarnego – choć jest to mało prawdopodobne – między Turcją a Stanami Zjednoczonymi. Wszak Turcja są w NATO, USA są w NATO, ale może chodzić o jakieś interesy związane z Turcją – ocenił jasnowidz z Człuchowa.

Jeżeli tak się stanie, należy bardzo się temu przyglądać, ponieważ od tego konfliktu – a może z tym ten konflikt będzie związany – zaczną się jakieś działania wojenne na Bliskim Wschodzie. Nie do końca może chodzić tutaj o Syrię. Może o Iran, a może jeszcze co innego – stwierdził.

Na pewno moment konfliktu Turcja-USA będzie zapowiedzią i preludium do czegoś o wiele gorszego. Co się zacznie dziać na Bliskim Wschodzie – ostrzegł Jackowski.

Wydarzy się jakaś masakra. Będzie się mówiło o słowie „masakra”. Przypomina mi to moje odczucie z grudnia ubiegłego roku. Powiedziałem wtedy, że będzie się mówiło o jakimś regionie w świecie lub państwie – nie wiem gdzie – że to będzie sytuacja beznadziejna. Teraz mi się kojarzy słowo „masakra”. Gdzieś się ona wydarzy – zapowiedział Krzysztof Jackowski.


Być może ten konflikt między Turcją a USA wydarzy się, bo wcześniej stanie się jakaś masakra – ocenił Jackowski.

Ja to rozumiem, że stanie się to jakimś cywilom. Ludziom, którzy nie byli żołnierzami. Potem konflikt się zaogni i będzie coraz gorzej – stwierdził jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Mówił również o „kartach mobilizacyjnych”. Jego opis może wskazywać na to, że na jesieni rozpocznie się globalny konflikt, który może odpowiadać zapowiadanej przez media i jasnowidzów Trzeciej Wojnie Światowej.

Oto jego materiał zamieszczony na youtube.

 

Wizje jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego dotyczące przyszłości Polski czy świata spotykają się z tradycyjnym, uwielbianym od kilku ostatnich lat przez naród nad Wisłą "hejtem i drwiną". I tak słyszymy, że "powinien zająć się trupami, bo to mu dobrze idzie" a porzucić "wizje przyszłości", bo takie wizje to sobie może... A w ogóle, to nic mu się nie sprawdza, a tej zapowiadanej wojny jak nie było, tak nie ma.

O ile znajdywanie zwłok, zakopanych ludzi przez morderców czy ciał samobójców idzie mu "jak z nut", o tyle rzeczywiście wizje przyszłości Polski czy świata trudno mu "umiejscowić w czasie", czego najczęściej domagają się ludzie. Wizja prawdziwego jasnowidza a nie takiego nijakiego - w ich mniemaniu - to konkretna data, tu i tu, będzie tak i tak i konkret za konkretem. Nie ma konkretu? A, to żaden jasnowidz. Jest to ocena nie tyle niesprawiedliwa, co całkowicie błędna, gdyż akurat wizje dotyczące przyszłości są z natury rzeczy obarczone "marginesem ogólności" zawsze. I tym je różni od wizji typu "mąż zamordował żonę, potem wziął jej zwłoki i zakopał pod lasem". Tu może być konkret, ale w wizjach "na świecie będzie wojna" nigdy taki konkret się nie pojawi, gdyż jasnowidz wyczuwa tylko ogólną energię. Ale ludzie oczywiście tego nie rozumieją i takie wyjaśnienia "ich nie interesują".

Ich światopogląd ukształtowały filmy z Holywood, gdzie jak jest jasnowidz, to mówi konkretnie, nie "owija" i trafia "bach - bach" wszystko. Jackowski tego nie robi? A... to niech zajmie się trupami.

Z Krzysztofem Jackowskim jest jeszcze jeden mały "aspekt", który czasami - mamy takie wrażenie - wpływa na to, co mówi w swoich wizjach. Jego poglądy są bliskie jednemu światopoglądowi, który ostatnio w Polsce zyskał ogromną popularność i który przebija w jego wypowiedziach o polityce. On nie mówi konkretnie, ale czuć na kilometr, kogo "nienawidzi", kim "gardzi", kogo „by gonił gdzie pieprz popadnie”, po której jest stronie itp. My to także dostrzegamy od lat, podobnie jak wielu naszych czytelników zniesmaczonych jego oczywistą miętą do... tutaj postawmy kropkę, ale ludzie śledzący jego wypowiedzi w sieci na pewno wiedzą, co powinniśmy napisać po tych trzech kropkach. Oczywiście zawsze pozostaje pytanie: czy to jest jego autentyczna wizja, czy też ogromne chciejstwo i jego wewnętrzna fascynacja "tym czy owym panem goniącym obcych" każe mu wygłaszać peany na jego cześć, jak to on "okaże się czarnym koniem" w tych czy innych politycznych starciach. Szkoda, że tak jest, ale tego nie zmienimy.

W każdym razie warto oceniając Krzysztofa Jackowskiego i jego "wizje przyszłości" być sprawiedliwym – wiele jego wizji okazało się fenomenalnie trafnych, jak przewidzenie przyszłości Lecha Kaczyńskiego (cyt. widzę, jak będzie „spał” na katafalku) czy trafne wskazanie połowy września 2008 roku jako „początku wielkiego kryzysu bankowego”, kiedy jeszcze nikt nie dopuszczał nawet myśli, że na świecie będą kłopoty z jakimiś bankami… Radzimy więc uważnie słuchać tego, co o przyszłości mówi jasnowidz z Człuchowa i wybaczać mu jego „ciągłe zapowiadanie wojny, której jak nie było tak nie ma”, gdyż może on mieć rację mówiąc, że ta wielka wojna na naszej planecie już się toczy od kilku lat. Co prawda granaty nie rozrywają ludzi na strzępy, a bomby atomowe nie równają miast z powierzchnią ziemi, ale jest to etap cichy. Trochę gospodarczy, trochę strategiczny. Ten, o którym wszyscy mówią „no… to jest wojna, to rozumiem!” jest dopiero przed nami.

 

Zapraszamy do wzięcia udziały w naszej ECHO-SONDZIE w serwisie FN. Zadaliśmy proste pytanie:

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas transmisji na żywo przepowiedział konflikt, który najpewniej wydarzy się na Bliskim Wschodzie. Jasnowidz z Człuchowa uważa, że rozpocznie się od masakry cywilów, która najpewniej spowoduje starcie między Turcją a Stanami Zjednoczonymi. Apogeum ma mieć miejsce na jesieni. Czy wierzysz, że tak się stanie?

https://www.nautilus.org.pl/echosonda,516,jasnowidz-krzysztof-jackowski-podczas-transmisji-na-zywo-przepowiedzial.html

 


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 25 cze 2019 10:04 | brak oceny

Krzysztof | Gość

Witam, miałem taki przekaz bodajże w grudniu 2015 kilka tygodni po strąceniu przez Turcję rosyjskiego samolotu bojowego. Obudziłem się w środku nocy albo poprawniej zostałem nagle obudzony głosem w głowie " Zapłonie dół Europy gdy zginie Erdogan", myślę ze ktoś zrobi mu wypadek albo zamach. Wydaje się że jest to spójne z powyższym tekstem z wizji K.Jackowskiego zamieszczonym przez was.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 14 kwi 2019 09:44 | brak oceny

Atraktorrr | Gość

Jackowskiemu chodzi prawdopodobnie o wojnę na Ukrainie (błędnie umieszcza ją na Bliskim Wschodzie). Nie będzie jednak ona III wojną światową, choć początkowo wielu będzie ją tak postrzegać. Potrwa krótko i zakończy się porażką Rosji (w walnej bitwie pod Kijowem) , ale też i rozbiorem Ukrainy, a długookresowo porażką też i NATO (jego rozpadem). Rosja weźmie niby tereny zamieszkałe przez Rosjan, ale straty wojenne przetrącą jej kręgosłup.

*
Przed 'sześćsetnym w Scytii bunt bojarów,
Na rękę wielkiemu Rusinowi i jej trzeciemu,
Przez 90 będą rżnąć tubylców pomimo protestów,
Dzięki obcej broni na jeden przed batalią doznają ciężkiej porażki.

Przepowiednia:34,155(sześciowiersz)

W 21'wielki rokosz w słowiańskiej Scytii!
Morderca,wichrzyciel,oszust,obłudnik i krwiopijca!
Doprowadzi motłoch i oligarchów do trwałego podziału.
Nienawistny i nienasycony odwieczny ciemiężyciel,
po weselnym przyjęciu na wschodzie jak;
Mściwy Niedźwiedź rozpocznie krwawy marsz na zachód!

Przepowiednia;28,92(sześciowiersz)

Inwazja Niedźwiedzia postrachem Atlantów!
Z ich poparciem przestraszeni Polacy,
pod skrzydłami zachodnich orłów,
przekroczą wschodni Rubikon Scytii.
Galijskie ziemie z przed pierwszej wojny,
powrócą na stałe do kraju Sarmatów!

Przepowiednia;22,94(czterowiersz);

Polacy,Rumuni i siły sprzymierzonych,
ratunkiem dla słowiańskich Scytów,
Zachodnia Besarabia w rękach Wołochów,
zaś jej wschodnia rubież przypadnie sąsiadowi.

Przepowiednia;91,104(czterowiersz)

U wrót stolicy armia czerwonych pokonana,
Lechici przy pomocy sokołów i żółwi,
zdobywają oba brzegi Dniepru,
Po tej klęsce mały Rusin podpisuje traktat!

Przepowiednia;23,67(czterowiersz);

W lustrzanej sali haniebny rozejm!
Wielki Rus przestraszony siłą;Neptuna i Smoka,
odzyska tylko wschód potomków swoich osadników.
Południe,Kijów i Krym we władzy nowej okrojonej Scytii.

Rosja straci Krym, ale zyska Donbas. Mimo to będzie ta wojna sromotną jej porażką.

Skutek długofalowy (dla NATO) opisuje poniższy tekst:

Przepowiednia 87;104(czterowiersz)

W mieście obalonego muru Atlanci wystąpią ze zbrojnego związku,
po tym jak Wielka Rada pięciu zostanie poszerzona do dziesięciu!
Jej brak decyzji stanie się przyczyną ciągłych targów i ogólnego zamętu.
Póżniej Anglo Amerykanie swoją politykę ograniczą do własnych granic!

Wzrost nieufności po tego typu wojnie między państwami będzie znaczący, a rozszerzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ do 10 członków (obecnie 5) osłabi ostatecznie moc tego gremium.

Chińskie przekleństwo: Obyś żył w ciekawych czasach!

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 11 mar 2019 08:40 | brak oceny

Luna8 | Gość

Niezaprzeczalnie pan Jackowski dar jasnowidzenia posiada !!!Ale moim skromnym zdaniemjest czlowiekiem uwikłanym w kontakty,a to ze swiatem przestepczym(z wyższej półki) a to z politykami wszelkiej maści ktorzy jak powszechnie wiadomo uczciwością nie grzeszą. Kiedy sie ma określone poglądy polityczne i sympatie personalne ,czy można obiektywnie cokolwiek deklarować???

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.