start

Główna / WSZYSTKIE TEKSTY OPUBLIKOWANE W SERWISIE

Nie, 22 mar 2020 11:55 | Czytany: 3685x | Komentarzy: 0

UCZESTNICY PROJEKTU MESSING I CZYTELNICY SERWISU O KORONAWIRUSIE

Jasnowidze i media monitorowani przez nasze Projekt Messing, a także zwykli czytelnicy serwisu przysyłają nam materiały o koronawirusie. Prezentujemy kilka wybranych.

 

 

List od Jasnowidz Anny

Nie pisałam tego wcześniej, bo były to wizje i przeczucia, które wydawały mi się na tyle dziwne, że nie przykładałam do nich wagi. Wydawało się to bez sensu.
Teraz dopiero wszystko zaczyna pasować do siebie.

Już od jesieni poprzedniego roku dosyć często w różnych okolicznościach, często na spacerach lub przy wykonywaniu codziennych czynności - spontanicznie przychodziły mi do głowy takie obrazy:

Ulice pełne ludzi, cieszących się , wiwatujących, padających sobie w ramiona, śpiewających. Nieodmiennie pojawiało się przy tym w myślach, że cieszą się i świętują tak jakby „wojna” się skończyła.

Zastanawiałam się dlaczego taki obraz się pojawia, wiem przecież, że żadnej wojny nie będzie, przynajmniej nie u nas w Europie.

Teraz dopiero widać o jaką wojnę chodziło, o jakie obostrzenia, wprowadzanie kolejnych stref zagrożenia, zamykanie granic, ograniczenie wolności jednostki i tak dalej, (wiemy wszyscy o co chodzi).
Dziś jak widzę zdjęcia które przysyłają mi znajomi z Cieszyna, gdzie po Polskiej stronie pojawiły się opancerzone wozy wojskowe strzegące granicy , to robi się bardziej niż nieswojo i wszystkie poprzednie wizje nabierają sensu.

Od wczoraj widok ludzi cieszących się z wolności, z wygranej jak i z powrotu do jakiejś normalności, tańczących na ulicach w promieniach słońca prawie stale mam przed oczyma.

Niestety widzę, czuję też coś jeszcze, co poprzedzi tą euforię.
Ograniczenia wolności, sankcje - nakładane - o ironio - nie przez jakiegoś obcego "wroga", tylko przez  nasze własne rządy na obywateli oraz medialna propaganda siania strachu i przekłamania w wielu przypadkach, będą się nasilać, aż w końcu ogniwa w tym łańcuchu zaczną pękać.

Obywatele powiedzą STOP, DOSYĆ TEGO ! i WBREW WSZYSTKIEMU WYJDĄ ZE SWOICH MIESZKAŃ NA ULICE MIMO ZAKAZU.
Zacznie się "rozróba"
To doprowadzi do tego, że zainterweniuje wojsko.
To będzie ciemny trudny czas.  NIE POTRWA JEDNAK DŁUGO.

Z Końcem lata będziemy świętować zwycięstwo , tańczyć się i bawić na ulicach w promieniach słońca i jednocześnie strugach oczyszczającego deszczu zmywającego symbolicznie i dosłownie cały brud minionych miesięcy.

Jeśli chodzi o czas kiedy to się stanie to obawiam się, że to nie będzie obecny rok.
Przeżyjemy trudne chwile, ale dopiero 2021 przyniesie zmiany. Dopiero wtedy będzie to możliwe, ponieważ dopiero wtedy ludzka mentalność  i podejście do życia ma szansę się trwale zmienić.

 
O pozytywnym aspekcie i pozytywnych skutkach obecnych wydarzeń napiszę w następnym mailu. Nadmienię tylko, że wspominałam już o nich w swojej wizji na 2019 rok. Wtedy brzmiało to dosyć nierealnie, ale z dzisiejszej perspektywy już jak najbardziej.

Pozdrawiam najserdeczniej


Może warto zainteresować załogantów projektem Uniwersytetu Stanforda Folding@home? Udostępniłem wczoraj wolne moce obliczeniowe mojego komputera na użytek prowadzonych prac badawczych, gdy z portalu kopalniawiedzy.pl dowiedziałem się o tym projekcie, przy okazji opisu jednego projektów, dotyczącego poszukiwana szczepionki i leków zwalczających SARS-CoV-2.

Podaję link do artykułu:

https://kopalniawiedzy.pl/SARS-CoV-2-Folding-at-Home-badania-lek-szczepionka-COVID-19-epidemia,31705

Na marginesie. Może warto załogantów zainteresować fajnym portalem: https://dobrewiadomosci.net.pl/

Odetchną od mrożących krew w żyłach wiadomości z mainstreamowych mediów. Chociaż jak sądzę, większość Załogantów od dawna ma do nich, stosunek co najmniej ambiwalentny.

Pozdrawiam

Załogant


 

 

Witam całą załogę :) Mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku :)

Czytałam Wasz wpis dotyczący odpowiedzi na pytania czytelników. Wczoraj ukazał się nowy wpis Agnieszki Maciąg (nie wiem czy czytacie jej bloga i książki, ale ja bardzo ją sobie cenię). Pisze ona właśnie o tym czym dla ludzkości jest ten czas i skąd się wziął.

"(...)Wraz ze wzrostem gospodarki, technologii i wszelkiej wolności (poruszania się, przemieszczania, wybieranie miejsca i sposobu życia) nie podążył za tym szeroki wzrost ludzkiej świadomości. Zaczęła się ślepa pogoń za pieniędzmi, za rzeczami materialnymi, za przyjemnościami świata fizycznego. Wszędzie rozpanoszyła się plotka, oszczerstwa, pomówienia, nienawiść, zawiść, zazdrość, walki na słowa – to wszystko są wojny energetyczne, które ludzie ze sobą toczą. To się musi zamanifestować w świecie zewnętrznym! 

Ponieważ rozpanoszyła się arogancja, ludzie widzieli problemy w innych, a nie w sobie. Ponieważ nie chcieli się zmienić, zaślepieni swoją pogonią, nie chcieli ani na chwilę się zatrzymać – zostali zatrzymani. Mogliśmy to wszyscy zrobić znacznie wcześniej, ale tak się nie stało. Owszem, istnieją ludzie bardzo rozwinięci duchowo, bardzo świadomi i jest ich obecnie mnóstwo na świecie! Ale to jeszcze nie jest większość ludzi, żyjących w miłości, nie tylko do drugiego człowieka, ale również w poszanowaniu dla wszelkiego stworzenia, zwierząt i całej naszej pięknej Planety. Dlatego ludzkość otrzymuje lęk – lęk przed bólem, cierpieniem, stratą i śmiercią. Lęk o życie własne, swoich bliskich oraz lęk o ekonomię, gospodarkę i przyszłość. Dopiero ten lęk może ludzi zatrzymać.(...)"

Polecam cały wpis https://agnieszkamaciag.pl/calkowita-pewnosc-z-niepewnych-czasach/?fbclid=IwAR35Xgj7SiL6ipWRtCu6FpdVRNkeSHtnR8Qnu1K1apfkZRSrwYmGNcjwuq0

Może warto zapoznać z nim również czytelników?

Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia!

[…]

 

Pisze do Was , w tym gorącym czasie , z zapytaniem o stan Waszego zdrowia . Mam nadzieję , że wszystko jest w ładzie. Sprawa druga - Dzisiaj maiłem sen-wizję , na temat , wiadomego wirusa . Ze snu-wizji , wynikało , że lekiem na , owego wirusa jest . . . szczepionka przeciw tężcowi . Sam jestem ciekaw , prawdziwości owej metody .

Pozdrawiam Was , życząc zdrowia .

[…]

 

Bydg.15.03.2020 Rozmowa z moim Informatorem duchowym. Pytanie: Czy jest prawdziwa wizja jasnowidza J. nt możliwości wybuchu strasznej wojny światowej po epidemii koronawirusem? Odp.:"No i widzisz, wierzycie różnym wrożbitom,a  Bogu nie chcecie uwierzyć,że was ostrzega i to od dawna różnymi sygnałami i zjawiskami w przyrodzie,i  poprzez Jego wysłanników. Ale to prawda tym razem,że taka wojna wisi w powietrzu. Panuje zbyt duży chaos i napięcie w przestrzeni między narodami,a szczególnie między mocarstwami decydującymi w zbyt wielu sprawach dotyczących ludzkości,by mogło się to ot tak rozproszyć. Przygotujcie się na mocne zawirowania polityczne między tymi mocarstwami  ponad waszymi głowami,to pociągnie za sobą szereg wyrzeczeń i zmiany sposobu życia,przyzwyczajeń,planów i co tam mieliście w głowach. To ostateczny czas dogadania się lub nie między sobą tych,co naprawdę rządzą światem jaki jest i jakim go stwarzają potęgi światowe,poprzez rządzę posiadania. To się zawsze tak kończy na planetach,które nie słuchają Boga w swych sercach,lecz służą mamonie. Macie na to też dowody i na waszej planecie i to aż nadto,ale wniosków właściwych nadal nie wyciągnięto. Stąd ta interwencja sił z poza planety,za pozwoleniem Jedynego." Pytanie: Czyli jednoznacznie  - jednak wojna będzie między tymi mocarstwami? Odp.:"Jak zostało powiedziane,tak będzie. Narazie wojna sił,narastająca,która może przerodzić się w zbrojną,jeśli strony nie dojdą do jakiegoś porozumienia." […]

 

 

 

Wizje Leny z 12 marca 2020 r

 

Wczoraj wieczorem miałam wizje:

 

Papież umiera.

Sztokholm-zawalenie się budynku szkoły.

Policja (Polska)

Merkel-zamach

Niemcy-pustka!

Macron - zawirowania, machinacje, ukryta prawda.

Putin - śmierć w ciągu 5 lat.

Wałęsa-śmierć w ciągu 2 lat.

Wojewódzki zarażony, jego kobieta też.

Polska aktorka umrze.

Sanatorium w Polsce-jakieś machinacje.

Bomba atomowa-w przeciągu 10 lat.

Koniec koronawirusa. Nadchodzi coś znacznie gorszego niż choroby. Upadek.

Brak prądu.

Wybuchy na słońcu.

Polskie dzieci zagrożone. Epidemia(nie koronawirus)

Awantura w polskim rządzie. Ktoś upadnie.

Nadchodzi coś tak wielkiego z czego nie zdajemy sobie sprawy.

 

BÓG PODNOSI KAŻDEGO KTO SIĘ DO NIEGO ZBLIŻY.

SKRUCHA, POKAJANIE I MODLITWA SIŁĄ ŚWIATA.

--

 

New Delhi, Mar 4 (IANS): Przewidywania covid-19 typu pandemii, która zaatakuje płuca zostały dokonane przez Sylvia Browne w swojej książce "Koniec dni".

W bestsellerze zatytułowanym "Koniec dni: Prognozy i proroctwa o końcu świata", autor Sylvia Browne wydaje się, że dostał prawo przewidywania o COVID-19.


Według książki, "W około 2020 r. ciężkie zapalenie płuc, takie jak choroba, rozprzestrzeni się na całym świecie, atakując płuca i oskrzelowe i oparć się wszystkim znanym metodom leczenia."

dodał dalej: "Prawie bardziej zaskakujące niż sama choroba będzie fakt, że nagle zniknie tak szybko, jak przybył, atak ponownie 10 lat później, a następnie znikną całkowicie."

COVID-19 jest wirusem, który atakuje płuca i stał się silną siłą na początku roku 2020.

Nie jest jeszcze znana szczepionka dla wirusa. Nie wiadomo jeszcze, czy choroba szybko zniknie i czy ponownie zaatakuje 10 lat później. Ta część prognozy pozostaje do zobaczenia w przyszłości.


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.