start

Główna / WSZYSTKIE TEKSTY OPUBLIKOWANE W SERWISIE

Śr, 29 kwi 2020 10:01 | Czytany: 1196x | Komentarzy: 1

ASTROLODZY OSTRZEGALI: W 2020 MOŻE SIĘ POJAWIĆ WIELKA ŚWIATOWA ZARAZA!


‘Coś się wydarzy na przełomie 2019/2020 roku… to będzie oczyszczenie Ziemi… możliwe, że dojdzie do jakieś potężnej zarazy…’ – układ planet w ostatnich miesiącach miał zapowiadać coś związanego z przebudzeniem ducha Ziemi, który powstrzyma ludzkie bestie przed niszczeniem planety. Astrolodzy mówią o scenariuszu tego, co nas czeka – tego procesu nikt nie powstrzyma.

Pojawienie się na świecie pandemii koronawirusa doprowadziło do wydarzenia, które jest uznawane za najważniejsze w historii świata. Ulice opustoszały, zamarł ruch i wszelka działalność ludzka… rzecz niepojęta jeszcze kilka miesięcy temu. Czy tego typu wydarzenie zostało wcześniej przewidziane przez media, jasnowidzów czy ludzi obdarzonych talentem do postrzegania pozazmysłowego?

W naszym serwisie sporo piszemy o jasnowidzach, ale warto wspomnieć o niezwykle ciekawym aspekcie tego tematu, czyli horoskopach dla Ziemi, które są w stanie robić osoby znające się na astrologii. Znamy trzy takie osoby, których umiejętności zostały przez nas – powiedzmy – zweryfikowane i uznajemy je za wiarygodne. Otrzymywaliśmy od nich ciekawe informacje dotyczące roku 2020, o których chcemy opowiedzieć w tej publikacji.

Najpierw jednak musimy jedną rzecz wyjaśnić – aby zrozumieć ostatnie wydarzenia na Ziemi, trzeba uświadomić sobie, że Ziemia jest ŻYWĄ ISTOTĄ DUCHOWĄ! Tak jak każdy człowiek ma duszę, każde zwierzę, roślina czy nawet minerał (choć bardzo uproszczoną), to także nasza planeta ma duszę, nieprawdopodobnie potężną, która ma także pewną świadomość. Brzmi to dziwnie, wręcz nielogicznie, ale tak dokładnie jest.Sprawa Gaji pojawia się w korespondencji do FN.

From: […]
Sent: Monday, April 27, 2020 9:25 PM
To: FN
Subject: Matka ziemia.

Witam.
1. Matka  ziemia Gaja na jakim jest poziomie jako istota duchowa?
2. Czy dzięki medytacji można z nią nawiązać kontakt? I zadać pytanie jaka czeka nas przyszłość?
Pozdrawiam Marcin.


Dziękujemy za e-mail i pytanie. Nie jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć, na jakim poziomie jest Gaja, gdyż to trochę inny byt niż ludzka dusza (tu jest jasne, że poziomy doskonałości ludzkiej duszy są 72). Czy dzięki medytacji można nawiązać z nią kontakt? Absolutnie tak! Proszę pozwolić, że opiszemy dokładnie takie wydarzenia związane z nawiązaniem z Gają kontaktu w oddzielnej publikacji. Na razie gorąco polecamy najnowszy tekst w naszym TAJNYM ARCHIWUM FN (dział w Kajucie Załogi) zatytułowany:

GAJA - POTĘŻNY DUCH ZIEMI, ŻYWA DUCHOWA ISTOTA, W KTÓRĄ... MAŁO KTO WIERZY!


To lektura obowiązkowa, aby zrozumieć ostatnie wydarzenia na Ziemi. Link poniżej:

https://www.nautilus.org.pl/kajuta,tajne-archiwum.html?expandId=190

 

 ASTROLODZY UPRZEDZALI, ŻE NA POCZĄTKU 2020 NA ZIEMI MOŻE POJAWIĆ SIĘ POTĘŻNA ZARAZA! – rozmowa na pokładzie okrętu Nautilus - 28.04.2020

Jak się czujesz w czasach pandemii koronawirusa?

Znakomicie! Zaczynam dostrzegać coraz więcej pozytywnych stron tego, co się stało. Jestem zachwycony wpływem całkowitej blokady światowej gospodarki na światowy ekosystem. Stało się coś, co przecież wszyscy podejrzewaliśmy, że musi się stać, czyli wreszcie powstrzymanie drapieżniczego, bezwzględnego zabijania zwierząt czy wydobywania surowców naturalnych na skalę absurdalną. W głowę zachodziłem, jak ten proces będzie wyglądać… Upadek asteroidy? Jakieś monstrualne trzęsienie Ziemi? Wiedziałem, że jeśli odbędzie się na to w małej skali, to ludzie nawet przez chwilę nie zatrzymają się w swoim szaleńczym pędzie, tylko rzucą wszystkie siły, aby załatać dziurę w łajbie i dalej żyć tak, jak żyli do tej pory. W pogoni za przedmiotami i przede wszystkim przyjemnościami. Zwierzęta są katowane w rzeźniach? Ludzkie bestie ze strzelbami robią sobie na nich polowania w lasach? Wszystkie zasoby Ziemi są spalane, aby tylko był prąd do urządzeń produkujących te ich ukochane, wyśnione przedmioty, które mają zapewnić im urojone szczęście?! Dobra tam… mieliby to w nosie i dalej po krótkiej przerwie wróciliby do tego całego szaleństwa, w które zamienił się ten pozbawiony duchowości ludzki bestialski świat. A tu niespodzianka… mała, niewidoczna drobinka ścięła z nóg cały światowy system! To jest wręcz genialne, jak ten proces oczyszczenia przebiega, jak natychmiast odżyły przeróżne światy zwierząt i roślin, które były wręcz miażdżone przez ludzką pazerność i zachłanność… duch wielkiej Gaji pokazał swoją moc.

Ile dajesz procent szans, że jest to działania karmicznej siły planety?

… czyli Gaji?

Tak.

100 procent. Wiem, że Polacy są na zabój zakochani w teoriach, że to wszystko zrobiły jakieś ociekające cuchnącą śliną sk….y z ONZ, BŚ, UFO, Microsoftu, koncernu Tesla, a nawet jako ostatnio przeczytałem w jednym z jakiś e-maili naszej FN czy czego tam jeszcze sobie życzysz, a nikt nie wierzy w jakąś tam Gaję, która jest duchową potęgą i jest w stanie swoją siłą wywołać dowolne wydarzenia na Ziemi. Bajki rodem z Wariatkowa o złych i wszechpotężnych wyśnionych fagasach-mocarzach, to ludziom „pasi jak diabli!”, ale Gaja? Mało atrakcyjne to, nie tak pobudzające wyobraźnię… /śmiech/

Czyli Gaja robi oczyszczenie Ziemi?

Abssolutnie! Ale niech nikogo nie zwiedzie, że tym narzędziem jest koronawirus. Jego zdolność do „oczyszczania” jest dziecięco niska, wręcz turystyczno-wypoczynkowa. Cały czas powtarzam, że jest to jedynie próba generalna, rodzaj zapowiedzi czegoś, co się dopiero pojawi. I to coś co się dopiero pojawi będzie już konkretne, co naprawdę tak jak powiedział mój przyjaciel Igor Witkowski sprowadzi naszą cywilizację do poziomu betonu… choć może nie brzmi to zbyt optymistycznie… /śmiech/ A, i zapomniałem dodać, że bardzo podoba mi się chodzenie w maskach zakrywających twarz. Jestem człowiekiem z cienia i nim od dziecka byłem, zawsze się ukrywam, nie podaję nazwiska, nie chcę pokazywać twarzy, sylwetki, mnie tak naprawdę nie ma… jestem Nemo czyli tłumacząc z łaciny na polski „Nikt”. Kiedy mam maskę na twarzy i nikt mnie nie poznaje, naprawdę czuję się wspaniale. I na koniec plusów koronawirusa – na naszych oczach dzieje się największe widowisko w historii świata, które moim zdaniem jest absolutnie początkiem procesu oczyszczania całej planety.

Obiecałeś powiedzieć o astrologach i ich trafnym przepowiedniach dotyczących pandemii koronawirusa…

… a tak, faktycznie. Krótko, bo czasu brakuje, ale tak dokładnie było – znamy kilku astrologów, których umiejętność stawiania horoskopów dla ludzi została zweryfikowana. Nie mam wątpliwości – układy planet mają wpływ na wydarzenia na Ziemi. Jeśli cywilizacja postępuje zgodnie z zasadami wiedzy duchowej – wpływ jest pozytywny. Jeśli tak jak na Ziemi zasady duchowości są szargane i wyśmiewane wręcz – musi to zakończyć się źle. I oni rzeczywiście wspominali, że coś się zbliża na Ziemi, coś złego i związanego z tym, że będzie dotyczyło wszystkich ludzi, a także, że będzie procesem oczyszczenia.

Czy stawiając horoskop dla Ziemi można z układów planet odczytać konkretne wydarzenia?

Oczywiście, że nie! Ludzie oczekują absurdów, że astrolog powie „w grudniu na mokrym targu gdzie są zabijane bestialsko zwierzeta w Wuhan pojawi się wirus, potem Włochy o mało co nie przewrócą się przez wirusa, Boris Johnson brytyjski premier najpierw będzie z koronawirusa mówiąc po młodzieżowego „darł łacha”, potem zachoruje na Covud-19, spojrzy śmierci w oczy i nagle o 180 stopni zmieni postrzeganie pandemii i tak dalej… czegoś takiego nikt z horoskopu nie odczyta, choć właśnie dla ludzi to jest ten „wyśniony konkret”, a jak tego nie ma, to wynocha… to żadne proroctwo czy wizja! Tymczasem w horoskopie pojawiają się tylko pewne zapowiedzi stanów ludzkości, które mogą być związane z pewną interpretacją. Tak właśnie doszło do tego, że astrolodzy delikatnie wspominali o czymś, co dotknie każdego człowieka na Ziemi i powstrzyma go. W ten sposób wyszło im, że na Ziemi pod koniec 2019 roku może pojawić się globalna zaraza. Coś takiego przewidzieć na wiosnę 2019? Nie ma takiej możliwości.

Co przewidują na rok 2020?

To też są ogólne zapowiedzi, ale tak – w tym roku mają się pojawić rzeczy o niebo bardziej dotkliwe niż ta obecna pandemia. Moim zdaniem będą to jakieś potężne katastrofy naturalne. I nie żadne susze czy pożary Australii, ale rzeczy z zupełnie innej półki, wyższej półki, która do tej pory była – powiedzmy – jedynie w apokaliptycznych książkach z zakresu literatury S-F. A, i bym zapomniał o najważniejszym.

Czyli?

Słowem kluczem do zrozumienia tego, co nas czeka, nie jest żaden koronawirus.

A co?

Woda. A raczej jej brak. Ludzkość za chwilę będzie wymieniała słowo „woda” we wszystkich przypadkach. To brak wody wywołany rabunkową działalnością człowieka doprowadzi do wszystkiego, co zmieni oblicze Ziemi. Woda jest kluczem do poznania wydarzeń z przyszłości, a nie koronawirus! Ciekawe, prawda?

Bardzo. Chciałeś powiedzieć jeszcze o dowodach związanych z tymi astrologicznymi zapowiedziami światowej zarazy…

… a tak, to zabawna sprawa. Ludzie oczywiście żądają dowodów, że astrolodzy uprzedzali, że w 2020 może dojść do światowej zarazy. E-maile, nagrane rozmowy telefoniczne… wszystko na stół, bo jak nie, to wypad. Jest tak, prawda? /śmiech/

Oczywiście.

Tymczasem to były jedynie pojedyncze zdania, bez tych wyczekiwanych „szczegółów, szczegółów – konkretów”, bo jak już wyjaśniłem ich być nie mogło. Myślałem, że już nigdy nie będzie żadnego nawet śladu tego, że takie ostrzeżenia były. Ale myliłem się! Jedna z naszych czytelniczek przysłała nam e-mail z linkami do dwóch materiałów na youtube, które były zamieszczone w pierwszej połowie 2019 roku, kiedy sformułowanie „pandemia wirusa” było tylko znane dla widzów filmu na Netflix`ie. Tymczasem okazało się, że ona mniej więcej wiernie w tych materiałach powiedziała to, o czym wspominali nasi znajomi astrolodzy z Projektu Messing. W ten sposób powstało coś, co można nazwać może nie dowodem, ale ważnym zapisem. Polecam uważne obejrzenie tych dwóch materiałów, bo tak naprawdę w marcu 2019 pada zapowiedź, że Ziemię pod koniec 2019 roku nawiedzi zaraza, która w 2020 dosłownie znokautuje całą cywilizację.

Pokażemy te filmy na koniec tekstu?

Oczywiście. Wraz z treścią e-maila od naszej czytelniczki, za którego w imieniu naszej redakcji pięknie dziękuję. Brakowało nam bardzo właśnie takiego „śladu” zapisanego z datą.

Dziękuję za rozmowę.

Baza FN 28.04.2020From: […]
Sent: Thursday, April 23, 2020 7:22 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Ciekawostki- przepowiednia tego co teraz

Witam,
Czy znacie tę wróżkę? Takie stare filmiki mi się podpowiedziały, obejrzałam wybiórczo dwa i to nie całe, za to bardzo ciekawe fragmenty. Ta Pani przewidywała epidemie i wielkie oczyszczenie całego świata na przełomie 2019/2020r. Zaskakujące!
Filmik z 5 maja 2019- ważne od minuty 7.34
Co się wydarzy gdy Saturn zatańczy z Plutonem


Filmik z 6 sierpnia 2019 - Szokujący!!!! Cały!
Jesień 2019 i Zima 2020 przepowiednia dla Polski i Świata.


Pozdrawiam,
Barbara

 

 

I jeszcze wypowiedź tej samej osoby tego, co ma się zdarzyć w tym roku.W naszym dziale PYTANIA DO FN jest także wspomniane o tym, jaki scenariusz wydarzeń przewidujemy na ten rok na podstawie materiału zebranego przez Projekt MESSING. Są także inne odpowiedzi na ciekawe pytania, w tym… ile kosztuje prowadzenie FN! ;)

https://www.nautilus.org.pl/pytania,405,28-kwietnia-2020--czy-mozecie-przedstawic-wasz-scenariusz-dotyczacy.html

 


Na koniec bardzo gorąco polecamy poruszający już swoim tytułem film „Można panikować”, o istnieniu którego powiadomiła nas p. Beata Dąbek. Umieściliśmy go w naszym dziale RECENZJE FN i jest on jak najbardziej ważnym elementem tego, co się teraz dzieje na świecie. I co się będzie działo wkrótce!

https://www.nautilus.org.pl/recenzje,70,mozna-panikowac.html?cat_id=2Komentarze (1)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 29 kwi 2020 19:10 | brak oceny

ur | Gość

Dlaczego "jasnowidzący" widzą tylko formy a nie widzą treści? Spoglądanie w tkanie rzeczywistości to jak czytanie prawdy - początku i końca - czyli wypełnianie formy (to co widzą jaśnie-widzący ;) treścią. Jeśli spoglądamy tylko na formy nie czytając treści, to po co nam to widzieć skoro nie wiemy? To Poznanie(w nieświadomości) dokonuje wyboru doświadczania lub nie, by poznać prawdę. Niwelując tkwienie świadomości w niskich stanach emocjonalnych, dokonujemy Poznania. Widzenie bez wiedzenia kierunkuje naszą świadomość na doświadczenie tego i jakbyście się nie przeciwstawili temu to i tak tego doświadczycie. Więc jeśli się boicie to będziecie mieli lęk. A jeśli go chcecie to będzie mieli to co teraz na świecie widzicie. Zmienić to można tylko poświęceniem.

Pamiętajcie. Ciała ludzkie to tylko narzędzia w ręku dusz. Życie tu na ziemi to epizod w twym wiecznym istnieniu prowadzący cię do doskonałości by na powrót w niej zamieszkać.

Nag Hammadi Codex II,2, p.36,9-17) Rzekli uczniowie do Jezusa: ?Powiedz nam, jaki będzie nasz koniec?? Odrzekł Jezus: ?Czy odkryliście już początek, aby poszukiwać końca? Bowiem tam, gdzie jest początek będzie także koniec. Błogosławiony kto stanie na początku, ponieważ pozna koniec i nie zakosztuje śmierci?.

Bo wszystko jest myślą a myśl jest wszystkim

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.