start

Główna / WSZYSTKIE TEKSTY OPUBLIKOWANE W SERWISIE

Czw, 9 lip 2020 17:59 | Czytany: 1069x | Komentarzy: 1

PROJEKT MESSING: CO DALEJ Z KORONAWIRUSEM?

Świat praktycznie wykreślił ze swojego słownika słowo ‘koronawirus’. Wobec bankructwa finansów publicznych wszystkie kraje na wyścigi ‘odmrażają’ wszystko, co tylko się da. Ludzie mają dość maseczek czy płynów do dezynfekcji i tysiącami ruszają na wakacje – słowo „koronawirus” pojawia się tylko w żartach. I w zasadzie można by o nim zapomnieć, gdyby nie… mały drobiazg – przepowiednie jasnowidzów.

 

Premierzy, prezydenci, liderzy partii politycznych praktycznie na całym świecie stanęli do morderczego wyścigu. Chodzi o to, żeby jak najszybciej uruchomić wszystko, co tylko się da – najlepiej natychmiast. Połączenia kolejowe, lotnicze, autobusowe, hotele, pensjonaty, firmy takie czy śmakie – wszystko ma ruszyć jak najszybciej. Jeszcze nie dawno pojawiały się głosy, że ta sama grupa ludzi umówiła się, aby wszystko blokować, a teraz wajcha przesunęła się w drugą stronę na pozycję max – wszystko ma ruszyć, a koronawirus jako słowo najchętniej powinno w ogóle zniknąć z naszego słownika. Co prawda cały czas krzywa zachorowań na świecie idzie mniej więcej w tym samym tempie w górę, ale pojawił się problem, który przyćmił wszystko inne.

Jeszcze trochę zabawy w „lock-down” gospodarek i runą finanse publiczne…
Jeśli firmy i pracownicy nie pracują, to nie płacą podatków. To oznacza, że nie ma wpływów do budżetu. Powstał dramatyczny dylemat: utrzymać obostrzenia i doprowadzić do upadku finansów publicznych, czy próbować nadal opanować rozprzestrzenianie się choroby, którą prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenka nazywał „łagodną grypką dla staruchów”.

Podobnie prezydent Brazylii Jair Bolsonaro, choć u niego sprawa była jeszcze bardziej zabawna niż u Łukaszenki. Przywódca Brazylii wielokrotnie bagatelizował pandemię koronawirusa. Nie zezwolił na zamknięcie gospodarki kraju, gdyż uważał, że nie jest to potrzebne w walce z epidemią. Porównał ją do epidemii grypy. Jednak w ostatnich dniach Jair Bolsonaro gorzej się poczuł – nagle dopadła go 40-stopniowa gorączka i zaczął uskarżać, że ma kłopoty z oddychaniem. U prezydenta Brazylii wykonano test na obecność koronawirusa, który dał wynik pozytywny. To oznacza, że Jair Bolsonaro jest zakażony koronawirusem – w chwili kiedy są pisane te słowa właśnie ma okazję sam na sobie przetestować „śmieszną, nic nie znaczącą grypkę”.  W USA kilku najbardziej zagorzałych prześmiewców koronawirusa mieli okazję na własnej skórze przekonać się, czy rzeczywiście ich tezy mają oparcie w rzeczywistości, a jeden wręcz walczył o życie – pisaliśmy o tym w dziale FN24, w którym publikujemy przeróżne ciekawe informacje z innych serwisów i światowych mediów.

https://www.nautilus.org.pl/news24,710,twierdzil-ze-koronawirus-to-mistyfikacja-po-3-tygodniach-walki.html


 Inni, jak prezydent Burundii, tę walkę wręcz przegrali.

https://www.nautilus.org.pl/news24,723,wysmiewal-koronawirusa-jako-wymysl-imperialistow-i-zydowskich.html

 

Na pokładzie okrętu Nautilus istnieje Projekt MESSING, w ramach którego próbujemy zebrać informacje o tym, co nas czeka. Czy rzeczywiście po pandemii koronawirusa nie ma śladu? Czy ulegnie ona za chwilę zapomnieniu i będziemy tylko opowiadać kpiarskie żarty z tego, że „był czas, kiedy ludzie nosili maski”? Jak wygląda sytuacja i jak bardzo lęk przed koronawirusem spadł do zera absolutnego (a nawet trochę poniżej) pokazują obrazki z plaż na całym świecie. Oto zdjęcie wykonane w ostatnich dniach w Bournemouth  (UK). Podobnie jest w innych miejscach świata.


 

Najnowsze dane dotyczące skali liczby nowych osób zarażonych na świecie wydają się pokazywać coś wręcz odwrotnego, że na przykład w takich krajach jak USA pandemia koronawirusa dramatycznie przyspieszyła (najnowsza mapa zarażeń poniżej).


Co na temat przyszłości Ziemi i koronawirusa mówią jasnowidze i media? Co piszą czytelnicy serwisu FN? Patrząc na wyniki naszej najnowszej ECHO-SONDY zdania w sprawie tzw. drugiej fali koronawirusa są podzielone.

 https://www.nautilus.org.pl/echosonda,613,czy-swiat-czeka-uderzenie-drugiej-o-wiele-bardziej-groznej-dla.html

 

Sytuacja jest dynamiczna – w tej chwili największy dramat można dostrzec w Ameryce Południowej. 2 lipca Reuters podał informacje o koronawirusie w Brazylii i USA…


… ale tydzień później jest te liczby były zdecydowanie większe. Jakie? Proponujemy sprawdzić samemu wchodząc na interaktywną światową mapę zarażeń. Aby zobaczyć interaktywną mapę pokazującą sytuację na świecie wystarczy kliknąć link poniżej.

https://tiny.pl/tsptz


 

Postanowiliśmy przedstawić kilka opinii naszych czytelników z korespondencji do FN, które dotyczyły koronawirusa. Wydały się one nam na tyle ciekawe, że przedstawiamy ich w tej publikacji.

 

From: […]

Sent: Tuesday, June 2, 2020 7:51 PM

To: FN

Subject:

 

Witam, zgadzam się całkowicie  w kwestii przeludnienia, że jest to numer jeden, a co za tym idzie wiąże się to z konsumpcją mięsa na ogromną skalę, czyli masowym zabijaniem zwierząt, które żyją w cierpieniu przez swoje całe życie hodowane na rzeź.

[…] Chciałam jeszcze odnośnie koronawirusa przytoczyć ciekawe opinie dwóch naukowców prof. Piotra Skubały, oraz dr Ryszarda Kulika. Obaj otrzymali tytuły Popularyzatorów Nauki za rok 2019 w konkursie POP Science. Nagrodę odebrali 26 stycznia tego roku. Prof Skubała odbierając nagrodę powiedział między innymi "Potrzebujemy nowego sposobu widzenia świata, opartego na myśleniu relacyjnym, które podkreśla wzajemne związki, współzależność człowieka, przyrody, bytów i istot ludzkich i nie -ludzkich. Musimy przestać postrzegać siebie jako coś oddzielonego od całej reszty świata żywego. Chcąc nie chcąc jesteśmy powiązani ze sobą, oraz ze wszystkimi roślinami, zwierzętami, mikroorganizmami na całym świecie. Naszą szansą jest jeżeli nauczymy się z nimi współdziałać".

prof. Piotr Skubała

Rozmowy o koronawirusie z nimi ukazały się w Klubie Myśli Ekologicznej. Pozdrawiam serdecznie BD.

https://pl-pl.facebook.com/klubmyslieko/posts/2992113377536662?__tn__=K-R

https://pl-pl.facebook.com/klubmyslieko/posts/3082541961827136?__tn__=K-R

 

 

 


 

From: […]

Sent: Tuesday, June 2, 2020 12:38 PM

To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>

Subject: Parę murali nawiązujących do covid19 które powstały w Rosji.

 

https://www.facebook.com/watch/?v=867518687092675

 

Ten ostatni przykuł szczególnie moją uwagę.

Pozdrawiam […]

 

 

-----Original Message-----

From: […]

Sent: Sunday, May 31, 2020 11:48 AM

To: nautilus

Subject: artykul Leszka Zadlo

 

Witam Zaloge,

 

wiem ze nie macie duzo czasu i na pewno nie jestem jedynym ktory cos wam podsyla,postanowilem jednak podzielic sie tym co napisal Leszek Zadlo na swoim profilu o obecnej sytuacji:

 

Do tego co napisal,co cytuje ponizej jest dodany film pod linkiem:

 

 

Jak wykorzystano dobroć i duchowe aspiracje rozwojowców do zamknięcia wszystkich w domach, w oczekiwaniu na zbawienną szczepionkę?

Zdaliście ten egzamin z dojrzałości na piątkę z +. I doceniają was twórcy tego wielkiego, postępowego eksperymentu, czyli bogaci psychopaci.

Szkoda tylko, że świadomość poszła się gdzieś ... paść.

I nawet nie ZAUWAŻACIE, ŻE DRUGA FAZA EKSPERYMENTU DOPIERO PRZED WAMI, A WY CHĘTNIE WCHODZICIE W NOWE ROLE! (TEGO W PONIŻSZYM FILMIE NIE MA).

A na czym to polega?

Budzą się dobrzy i świadomi ludzie. Zauważają, że słowa "świat po pandemii nie będzie już taki sam" są prorocze. Uważają, że ustami polityków i psychopatów przemawia do nas Bóg! Zalecają, by o wszystkim myśleć pozytywnie i z wdzięcznością: za koronawirusa, za pandemię, która wyhamowała gospodarkę, za lekarzy,. którzy się poświęcali dla ratowanie milionów ludzi, za odpowiedzialnych polityków, którzy podjęli mądre decyzje, by chronić ludzkość przed zagładą, za policjantów, którzy gonili nieodpowiedzialnych obywateli, naruszających ograniczenia i manifestantów zagrażających rozszerzaniem pandemii, za maseczki, za szczepionki, za zalewanie mediów tak pożądanymi wiadomościami o zagrożeniu światowym, za programy kontrolujące podejrzanych o zarażenie ludzi, którzy mogliby zagrażać bezpieczeństwu i życiu, za szybki rozwój sieci 5G, która umożliwia szybkie ściąganie filmów, za przemianę duchową, która się dokonała w czasie epidemii, podczas której tak bardzo rozszerzyła się ich świadomość, że .... zapomnieli tylko o Bogu i Jego Mocy.  To są przygotowanie do 2 etapu.

A teraz pora na podsumowanie etapu 1. Tak, wiem, że wielu będzie wstyd. Ale lepiej się trochę zawstydzić, niż oddać duszę za "szklane paciorki" ciemnym siłom.

Pozdrawiam serdecznie,

[…]

 

 

 

 

 

[...] Witam FN,

Śledzę Wasz serwis i najbardziej interesuje mnie to, co dotyczy koronawirusa. Chcę opowiedzieć o spotkaniu z jasnowidzem, które miałem na początku kwietnia 2020. Jego imię i nazwisko – na prośbę jego żony i córki – zachowuję dla siebie, gdyż jest ton człowiek mający ogromne zdolności jasnowidcze, ale unikający rozgłosu i nie żyjący z jasnowidzenia. Zwykły człowiek już raczej w podeszłym wieku, kiedyś pracownik dużej i bardzo znanej w czasach PRL-u fabryki, a dziś na emeryturze. Pomógł naprawdę masie ludzi, w tym mnie i mojej rodzinie wielokrotnie. Za swoje wizje nie bierze pieniędzy, co także jest bardzo ważne i pokazuje, że to nietuzinkowy człowiek. Dodam, że w ogóle ten człowiek nie ma dostępu do internetu. A teraz do rzeczy.

Ten jasnowidz jest znajomym mojej matki i zgodził się odpowiedzieć na moje pytania dotyczące prywatnej sprawy, bardzo ważnej dla mnie. Jego odpowiedź na pytanie dotyczące mojej rodziny była naprawdę szokująco trafna i nie ma siły, aby wcześniej wiedział to wszystko, co mi powiedział. Już wychodziłem od niego, kiedy nagle rozmowa nieoczekiwanie zeszła na koronawirusa.  Jasnowidz powiedział, że koronawirus został przysłany ludzkości nie przez żadne laboratoria wojskowe, ale przez przeznaczenie związane z Ziemią i że jest efektem pastwienia się na zwierzętami. Zapytałem, czy ma jakieś odczucia w sprawie tego, co czeka Ziemię. Jego odpowiedź była na tyle ciekawa, że postanowiłem o niej do was napisać.

Według tego człowieka ludzkość musi się przygotować na to, że najpierw wirus pozornie zniknie, a potem będzie wielki powrót zarazy, ale w zupełnie nowym wydaniu. Tym razem nie będzie to choroba dotykająca osoby starsze, ale wszystkich bez wyjątku, a zwłaszcza dzieci. Umieralność będzie tak duża, że powrócą granice i będą zamykane miasta, gdzie ten nowy wirus się pojawi. Będzie on miał inną nazwę niż koronawirus i będzie atakował mózg podobnie jak ten stary wirus, ale czego nie są ludzie świadomi, bo tych zmian nie widać na pierwszy rzut oka. Nie będzie na niego tego drugiego wirusa szczepionki, gdyż on będzie cały czas się zmieniał i powstające szczepionki będą skutecznie uodparniać na starsze wersje wirusa, a nie na te najnowsze. Jasnowidz dodał, że ludzie muszą przestać traktować zwierzęta jako źródło pokarmu, bo są to żyjące i odczuwające ból istoty, których cierpienie wpłynęło na przeznaczenie Ziemi. Dodam też ciekawostkę, że ten pan mocno wierzy w reinkarnację i wędrówkę dusz.

Kiedy zapytałem kiedy nowy wirus się pojawi powiedział, że kiedy przyjdą ponownie chłodne dni i będzie w Polsce zimno, ale stanie się to w tym roku. Na koniec zostawiłem najlepsze. On też tak jak Krzysztof Jackowski mówi o wojnie, która zmieni świat i która jest częścią przeznaczenia Ziemi.

Obiecałem sobie, że po wakacjach znowu go odwiedzę. Jeśli powie coś ciekawego o koronawirusie czy o innej rzeczy, to obiecuję napiszę.

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

p.s.

Czytając ostatnio różne rzeczy w sieci natrafiłem na ciekawą wiadomość, która potwierdza to, co powiedział ten jasnowidz o zmianach w mózgu przez koronawirusa.

 

Naukowcy odkryli, że Covid-19 może powodować uszkodzenie mózgu

 Naukowcy obserwujący pacjentów z nowym typem koronawirusa w szpitalu Salgrensk w Göteborgu w Szwecji odkryli, że niektórzy mają po chorobie uszkodzenia mózgu.

Badania krwi u 47 pacjentów z Covid-19, wykazały obecność dwóch biomarkerów świadczących o uszkodzeniach mózgu. Porównano je również z analizami grupy kontrolnej osób zdrowych. Badanie wykazało, że uszkodzenie jest obecne, ale nie jest jeszcze jasne w której część mózgu dochodzi do zmian.

Lekarze nie potrafią jeszcze powiedzieć, co dokładnie powoduje uszkodzenie - sam wirus lub zbyt intensywna odpowiedź immunologiczna organizmu na zakażenie. Szwedzkie badanie opublikowano w czasopiśmie Neurology.

 

 

[...] Witam,

Nie wiem czy interesowaliście się ciekawy przypadkiem nastolatka z Indii, który przewidział pojawienie się koronawirusa. Czternastoletni Abhigya Anand w sierpniu 2019 przepowiedział pojawienie się czegoś, co wywoła kryzys na całym świecie. W serwisie youtube było nagranie z jego przepowiednią, które już zostało usunięte, ale ciekawy był tytuł „Poważne zagrożenie dla świata od listopada 2019 r. do kwietnia 2020 r.” Według czternastolatka najbardziej ucierpieć miały Chiny i kraje „bogate”, co przecież się sprawdziło.

W swojej najnowszej przepowiedni Abhigya Anand podał nawet konkretną datę  20 grudnia 2020. Tego dnia możemy spodziewać się pojawienia się na świecie czegoś, co będzie bardziej niebezpieczne niż koronawirus. Ludzkość zostanie zaatakowana przez jeszcze większą liczbę wirusów, a kryzys dotknie absolutnie wszystkie kraje.

Poniżej przesyłam zdjęcie Abhigya Ananda

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 


 

 


-----Original Message-----

From: […]

Sent: Friday, June 5, 2020 11:44 AM

To: nautilus@nautilus.org.pl

Subject: Przepowiednia na temat koronawirusa i zamieszek w USA z 2012 i 2014 r.

John Paul Jackson (ur. 30 lipca 1950, zm. 18 lutego 2015) – amerykański duchowny ruchu neocharyzmatycznego przepowiadał obecną pandemię i zamieszki w USA, oczywiście nie tylko to, ale również wiele innych spraw, które się jeszcze nie wydarzyły. Patrząc z perspektywy czasu jego przepowiednie spełniają się na naszych oczach, są one głównie skierowane do USA. Poniżej fragmenty z odnośnikami do konkretnych fragmentów archiwalnych nagrań:

Film o przepowiedniach Jaksona z 6 mar 2014:

  1. Będą pandemie, pierwsza będzie niezbyt groźna i skończy się głównie na strachu, ale następne będą poważne:

 


  1. Siły policyjne i wojskowe nie będą wstanie ogarnąć zamieszek:

Przepowiednia nagrana 4 października 2012 r.:

  1. Zamieszki i wybuchy agresji w Waszyngtonie, Chicago pod bronią:

 

  1. Rekordowa liczba miast wprowadzająca godzinę policyjną w związku z zamieszkami, stan wojenny przedłużony o kolejne 30 dni:
  1. Susza powoduje wzrost modlitw (na początku 2020 r. w Polsce miało już coś takiego miejsce): https://youtu.be/iEVsZV90otQ?t=1535

 

  1. Ceny żywności powodują wzrost inflacji (w Polsce żywność coraz bardziej drożeje, chyba większość to zauważyła):

 

Zapowiadany przez Jacksona wzrost 40% cen żywności jest zauważalnie zbieżny z przepowiedniami Sławika (Wiaczesława Kraszennikowa) z Rosji o tym, że spowodowany zostanie celowy niedobór żywności, aby później wprowadzić jej dostępność dla tych, którzy chętnie się "oznakują".

Film z 11.11.2012:

  1. Rozruchy w USA na tle rasowym https://youtu.be/0-rgNvRM760?t=913

 

Strona Jacksona o której wspomina  w wywiadach

http://preparingfortheperfectstorm.com/

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]


Komentarze (1)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 9 lip 2020 19:51 | brak oceny

AO | Gość

620 milionów lat temu zmieniono znacząco ludzkie DNA i rozsynchronizowano ludzkie ciała z polem Ziemi. Ci, którzy zmienili DNA, zrobili to bez zgody Twórcy. Na Ziemi energia przestała przepływać we właściwy sposób. To samo miało miejsce w polu duchowym. Doszło do opóźnień w ewolucji wielu światów materialnych i duchowych ,w tym też światów równoległych. Duchy, które w wyniku swojej ewolucji powinny z ciemności już przejść do światła, nie mogły przejść i nadal nie mogą. Światło też jest opóźnione w ewolucji. Twórca dał szansę naprawy DNA ludzi tym, którzy je zmienili. Umowa się skończyła,a oni nie naprawili DNA. Zostali skierowani na edukację pod nadzorem, która wiele ich nauczy. Twórca zajął się osobiście naprawianiem ludzkiego DNA. Koronawirus obecnie analizuje, jaki zakres zmian jest konieczny w obecnej chwili, przesyła odpowiednie raporty do centralnej bazy i przy okazji naprawia proste przypadki, czyli wykasowuje z DNA prosty obcy kod. Druga wersja wirusa zostanie zaprojektowana w oparciu o raporty z wszystkich światów, z równoległymi włącznie. W ludzkim DNA najpierw trzeba usunąć obcy kod, a potem zostaną wyłączone na chwilę wszystkie ludzkie ciała i stare DNA zostanie całkowicie wykasowane i zastąpione nowym, częściowym (dwie helisy sematacyjne) czystym oryginalnym kawałkiem DNA. Potem ciała zostaną ponownie włączone. Oryginalny genom ludzki na tej Ziemi ma 75 helis. Odtworzenie wszystkich nastąpi w przeciągu kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy lat. Ponowne synchronizowanie pola Ziemi z ludzkimi ciałami też potrwa kilkadziesiąt tysięcy lat i nie może w tych warunkach być wykonane szybciej. Ludzie w miarę synchronizacji z Ziemią przestaną mieć potrzebę spożywania jakichkolwiek pokarmów. Nowy wirus będzie usuwał obcy kod w przypadkach bardzo skomplikowanych, gdzie wiązania DNA wpływają na ludzkiego ducha. Tutaj trzeba zastępować usuwany kod od razu nowym oryginalnym kodem i tak to będzie wykonane. Nowy wirus będzie 20 miliardów razy szybszy od poprzednika. Wszystko jest tak zorganizowane, żeby ludzki duch ucierpiał jak najmniej w czasie tej naprawy.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.