start

Główna / WSZYSTKIE TEKSTY OPUBLIKOWANE W SERWISIE

Nie, 13 gru 2020 10:49 | Czytany: 525x | Komentarzy: 0

PROJEKT ‘REGUŁY GRY’ – NOWE INFORMACJE W SPRAWIE REINKARNACJI

12 grudnia 2020 odbyło się wirtualne spotkanie zespołu FN „Reguły Gry”, który zajmuje się sprawami takimi jak cel i sens ludzkiego życia, światowe religie a prawda o duchowości, czy wreszcie reinkarnacja.  W kwestii wędrówki dusz pojawiły się nowe, bardzo ciekawe informacje, które natychmiast trafiły do projektu.Kilka słów o wydarzeniach na pokładzie okrętu Nautilus. Wśród licznych projektów jest także ten, który nazywa się „Reguły Gry”. W jego zakresie jest ustalenie odpowiedzi na pytania podstawowe jak te o sens życia, cierpienia czy wreszcie wszystkich tematów związanych ze światowymi religiami. Najważniejszą i jednocześnie najciekawszą kwestią są dowody na reinkarnację, które wymagają sprawdzenia i weryfikacji wielu dokumentów, relacji świadków, także zdjęć.

W ramach projektu „Reguły Gry” jest sprawa obecnie 7-letniego chłopca, który w wieku 5 lat podał swoim rodzicom swoje imię i nazwisko z poprzedniego życia, miasto w którym mieszkał, imię żony, siostry i matki. Niestety rodzina nie wyraziła zgody na upublicznienie tej historii ze względu na obawy, że mogłoby to być bardzo źle odebrane przez rodzinę, znajomych itp. Mimo tego udało się zweryfikować wszystkie informacje podawane przez siedmiolatka, a także ustalić precyzyjnie okoliczności zarówno jego życia, jak i śmierci (zmarł na raka płuc w 2008 roku).

To wyjątkowa historia wśród tych, którymi zajmuje się projekt „Reguły Gry” ze względu na ogromną liczbę szczegółów podawanych przez chłopca. Podczas narady zespołu projektu podjęto decyzję, że ze względu na wagę tej historii badania tego konkretnego przypadku będą kontynuowane.

Podczas narady projektu omówione zostały także informacje w ramach podgrupy „Podróż po Ośmiotysięcznikach”. To poszukiwania poprzednich wcieleń znanych osób.
W serwisie FN było sporo o tym, kim w poprzednim wcieleniu bez wątpienia był Lech Wałęsa (Józef Piłsudski) czy Lech Kaczyński (generał Władysław Sikorski). Sprawa już była omawiana, więc tylko to sygnalizujemy. Natomiast zawsze było pytanie o Jarosława Kaczyńskiego. Jeden z naszych czytelników przysłał nam ciekawą hipotezę, która będzie wymagała sprawdzenie. Ustalenia prawdziwości wymaga bardzo dokładnej analizy takich elementów, jak:
- szczegóły wyglądu zewnętrznego, także osobowości
- sposób mówienia, akcentowania wyrazów

- jak wyglądają zwyczaje takiej osoby, także fobie czy obsesje, losy rodzinne, także znamiona itp.
- wydarzenia z życia itp.

Poniżej ten e-mail:


From: […]
Sent: Tuesday, September 29, 2020 8:26 PM
To: nautilus
Subject: Pytanie i J. KACZYŃSKIEGO.

AHoj załogo! Interesuje się bardzo historią. A moje pytanie dotyczy tego czy Jarosław Kaczyński nie jest Reinkarnacją Edwarda Rydza Śmigłego? J. Kaczyński dostał dziś w rządzie stanowisko
szefa Komitetu ds. Bezpieczeństwa państwa. Śmigły był Naczelnym Wodzem Polskich  Sił Zbrojnych.
Historia lubi się powtarzać a jak widzimy Ci dzisiejsi Polscy politycy niczego się we wcześniejszych swoich Reinkarnacja nie nauczyli..

Pozdrawiam.

From: […]
Sent: Tuesday, September 29, 2020 8:30 PM
To: nautilus
Subject: Zdjęcie Śmigłego Rydza.

I jeszcze zdjęcie Naczelnego Wodzą. Dla mnie są Z Kaczyńskim podobni.

O tym, że Polskę obecnie przejęła we władanie cała polska przedwojenna endecja - nie ma wątpliwości. Czy J. Kaczyński to generał Rydz Śmigły? To ciekawa hipoteza, która wymagała by sprawdzenia. Dwóch przedwojennych generałów żyjącymi mrzonkami o „wielkiej Polsce, która na wypadek wojny zmiecie z powierzchni ziemi Niemcy”, którzy inkarnowali się jako bracia bliźniacy… ta teoria jest naprawdę poruszająca. Zostanie to dokładnie sprawdzone, ale wymaga czasu. Prośba to wszystkich czytelników o cierpliwość.

Podczas spotkania zespołu projektu „Reguły Gry” przedstawiono jeszcze dwie sprawy z poczty do FN.

From: [...]
Sent: Saturday, November 14, 2020 6:40 PM
To: FN
Subject: Odp: RE: RE: RE: Chile listopad 2014 roku a Projekt Kontakt

[…] akurat dzisiaj w Dzień dobry TVN przedstawiono sylwetkę kolejnego wspaniałego polskiego naukowca fizyka jądrowego Marcina Popkiewicza, który wraz z prof. Szymonem Malinowskim i innymi naukowcami prowadzi portal "nauka o klimacie". Wydał kilka książek między innymi "Świat na rozdrożu". Ciekawą historią jest to, że okazało się, że Szymon Malinowski i Marcin Popkiewicz razem walczący o propagowanie wiedzy, w jak dramatycznym momencie się znajdujemy, są spokrewnieni, o czym nie wiedzieli wcześniej. Mają wspólnych pradziadków. Tak więc to jakiś rodzaj przeznaczenia, że spotkali się jako naukowcy i jak się później okazało również kuzyni, aby razem walczyć. Marcin Popkiewicz mówi, że punktem zwrotnym w tym, że zajął się mówieniem o klimacie było obejrzenie dokumentu "Wielkie oszustwo globalnego ocieplenia", po którym, jak wspomina, doznał "szoku psychicznego", gdy zdał sobie sprawę jak tzw. sceptycy klimatyczni robią ludziom wodę z mózgu. Pomyślał wtedy, że należy podjąć konkretne działanie by uświadamiać ludziom, jak przykra jest prawda. Przesyłam Panu ten krótki film przedstawiający jego sylwetkę, bo ważne aby mówić o takich właśnie bohaterach naszych czasów, słuchać tego co mają nam do powiedzenia, choć nie jest to miłe.
Pozdrawiam. BD

https://dziendobry.tvn.pl/a/ratuje-swiat-przed-zaglada-troche-bedzie-bolec-chodzi-o-to-zeby-nie-doszlo-do-kompletnej-katastrofyFrom: […]
Sent: Saturday, November 14, 2020 12:26 PM
To: nautilus
Subject: Inkarnacja

Witam FN! W Katolickiej Modlitwie Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP jest też wzmianka o Panu Jezusie "..który Ciebie za matkę obierając sobie, Chciał by przywara grzechu nie postała w Tobie.."
a więc i tu dygresja to co Fundacja Nautilus twierdzi z przykładów o "Dzieciach w okienkach w Niebie które wybierają sobie na Ziemi rodziców gdzie chcą się urodzić. To takie porównanie mi się skojarzyło. Pozdr.

Wielkie podziękowanie za ten e-mail. Inny czytelnik prosił o przypomnienie sprawy "scenarzysty z Holywood". Poniżej film z Archiwum Wideo FN. 

Podczas spotkania w Bazie FN zapadła decyzja o najbliższym LIVESTREAM FN z pokładu okrętu Nautilus „2021 – NOWA NADZIEJA”. Odbędzie się on 25 grudnia w pierwszy dzień świąt, początek o 20.00
Grudzień to tradycyjnie okres wytężonej pracy na pokładzie Nautilusa. Wielkie podziękowanie dla wszystkich, którzy wysłali nam wiadomości – wszystkie są czytane, analizowane, sprawdzane. Jeśli odpowiedź nie przychodzi natychmiast, wtedy jest prośba o cierpliwość. Liczba prowadzonych projektów jest zbyt duża, aby można było wszystko prowadzić w trybie on-line.
Poniżej kilka ciekawostek „z ostatnich godzin”.

 


From: [...]
Sent: Friday, December 11, 2020 10:56 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Zdjęcie niezidentyfikowanego obiektu .

 
 
Dzień dobry,
w załączeniu przesyłam zdjęcia wykonane przeze mnie w maju 2013 roku. Zdjęcia wykonałem podczas wakacyjnego wypadu quadami w okolicach góry synaj w Egipcie. Dwa zdjęcia zrobione w odstępie kilku sekund (nie są świetnej ostrości ze względu na późną porę). Dopiero po powrocie do hotelu zauważyłem na jednym ze zdjęć dziwne światło. Po przerzuceniu zdjęć na komputer dopiero na ekranie monitora widać, że jest to jakiś obiekt latający, za którym ewidentnie widać smugę. Będąc na miejscu ani ja, ani moja żona nie zwróciliśmy uwagi żeby cokolwiek tamtędy przelatywało. Mam nadzieje, że zdjęcie Państwa zainteresuje.

Pozdrawiam
[...] 

From: [...]
Sent: Friday, December 11, 2020 9:35 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Coś dziwnego w chmurach

Witam.
Nazywam się [...]. Piszę do państwa w bardzo nietypowej sprawie. Być może jest 9na blacha a to wszystko to tylko moja wyobraźnia. We wtorek leciałem lotem z londynu heatrow do Warszawy. Po około godzinie lotu(czyli samolot najprawdopodobniej osiągnął maksymalna wysokość) zauważyłem w chmurach coś jakby wystający, nieruchomy pręt. Zrobiłem parę fotografii. Po powrocie do domu oglądałem zdjęcia i wydaje mi się że "pręt" rzucał cień.
Nie wiem czy jest to sprawa warta waszej uwagi, czy to w ogóle jest jakieś dziwne zjawiało ale  na wszelki wypadek postanowiłem wysłać wam zdjęcia i opisać sytuację.
W razie pytań lub wątpliwości proszę pisać, z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam
[...]...poniżej powiększenie tego fragmentu zdjęcia.

 

-----Original Message-----
From: [...]
Sent: Friday, December 11, 2020 10:55 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: ORBY NAD WISŁĄ


Dzień dobry,

Kilia dni temu wybrałem się z przyjaciółmi nad Wisłę. Porobiliśmy kilka zdjęć i oto co na nich wyszło. Czy mogą to być orby ? Warto zaznaczyć fakt, iż dało się w tym miejscu wyczuć niesamowitą aurę, której nie można wyjaśnić słowami.

Pozdrawiam serdecznie,

[...] 

I jeszcze jedna wiadomość, w zasadzie prośba… zostaje spełniona. Informacja trafia do systemu informacji FN. Uwaga czytelnicy - jeśli nie ma odpowiedzi na e-mail czy wiadomość, to oznacza, że trzeba chwilę poczekać. Na pewno będzie, ale ze względu na ogrom pracy mamy małe opóźnienia.

From: […]
Sent: Friday, December 11, 2020 2:35 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Informacja prasowa: „Żywi i umarli” na Epic Drama


Szanowni Państwo,
„Żywi i umarli” to nowy, emocjonujący, sześcioodcinkowy horror, którego scenarzystami są Ashley Pharoah i Matthew Graham – współtwórcy i scenarzyści „Życia na Marsie” i „Powstać z popiołów”. Premiera już w niedzielę 13 grudnia o godz. 21:30 na kanale Epic Drama. Ta niezwykła seria została przyjęta z uznaniem za świetną oprawę wizualną, doskonałą grę aktorską, konkretne rysy postaci, nieoczekiwane zwroty akcji oraz fascynującą i przerażającą fabułę.
„Żywi i umarli”

Połączenie demonicznego opętania, nawiedzeń i morderstw w nowym thrillerze o zjawiskach niewyjaśnionych już wkrótce na Epic Drama

https://clicks.prowly.com/c/c1A/FbXY/RRIudVWGehADHeOPqhsESa/i7L/cbYn/F/758ac0eaKomentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.