start

Główna / PRZEPOWIEDNIE I WIZJE PRZYSZŁOŚCI

Śr, 14 kwi 2021 10:46 | Czytany: 992x | Komentarzy: 4

JACKOWSKI: TO BĘDZIE NA POŁUDNIU POLSKI

 Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówił podczas swojej najnowszej wizji przyszłości o tym, co czeka Polskę i świat. Poruszył też temat tego, kiedy będzie koniec obostrzeń i kiedy dzieci wrócą do szkół.
Jasnowidz Jackowski regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami o nadchodzących wydarzeniach. Znany polski wizjoner w ostatnim czasie mówi głównie o pandemii koronawirusa i konflikcie zbrojnym. W ostatniej wizji zdradził, który region w Polsce jest szczególnie zagrożony.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od wielu lat dzieli się swoimi przepowiedniami w mediach społecznościowych - przede wszystkim organizuje transmisje na żywo w serwisie YouTube. Podczas swoich audycji opowiada o wizjach na najbliższe tygodnie. Tym razem zwrócił uwagę na to, co może wydarzyć się w Polsce już w kwietniu. Krzysztof Jackowski już wcześniej w swoich przepowiedniach często mówił o konflikcie zbrojnym, w który zaangażowany zostanie nasz kraj. Jego zdaniem obce wojska mogą zaniepokoić szczególnie mieszkańców Wrocławia i Wałbrzycha.

- Stan gotowości. Chcę państwu powiedzieć dwie ważne rzeczy. Kiedy była druga fala zarazy w naszym kraju, mówiłem, że trzecia będzie bardzo silna. Mówiłem też to, że ona bardzo się wydłuży i będzie narastała w okresie marca i kwietnia. Tak jest. Ale nie o tym chcę mówić, chcę mówić o czymś bardziej niebezpiecznym, bo globalnym [...] Proszę zwrócić uwagę, gdy w grudniu, styczniu mówiłem o pierwszym kwartale tego roku, co czuję, powiedziałem, ze kwiecień dość niepokojąco mi się kojarzy. Użyłem mniej więcej takiego zdania: "kwiecień czas pojawiania się wiosny, a przez zdarzenia na świecie i blask wiosny nam zjedzie. Nie będziemy czuli takiej radości, bo będą się rzeczy". I zaczynają się dziać - wspomina Jackowski.

Jasnowidz Jackowski o groźnym konflikcie

Krzysztof Jackowski w swojej wizji opowiedział o zagrożeniu m.in. ze strony Rosji. Jasnowidz mówi o nalotach rakietowych na cele w Syrii oraz o napiętej sytuacji na granicy ukraińskiej.

- Każdy wie, co się dzieje przy granicy ukraińskiej. Dużo wojska rosyjskiego jest wokół tej granicy. Są informacje, że Rosja zwiększa siły na Morzu Czarnym. Jest informacja, ze USA chce wysłać okręt militarny na Morze Czarne. Sprawa wydaje się prosta i klarowna, bo wydawać by się mogło, że Putin oszalał i w tak napiętej sytuacji, gdzie jesteśmy znękani zarazą, gdzie kryzysy nam zaczną doskakiwać. Już się tak dzieje z powodu obostrzeń i braku normalnego funkcjonowania gospodarek przynajmniej w Polsce i Europie, a tu nagle Putin się budzi i stawia duże ilości wojska i też maszynerii różnej przy granicach z Ukrainą. Sytuacja bardzo napięta i wydawać by się mogło lepiej być ostrożnym w takich konfliktach.

Jasnowidz dodaje, że na początku roku skupiał się w swoich wizjach przede wszystkim na zagrożeniach związanych z pandemią COVID-19. Początkowo myślał, że jego silne przeczucie dotyczące kwietnia również będzie związane z "zarazą" i rozpoczęciem kryzysu gospodarczego. Teraz uważa jednak, że zagrożenie będzie dużo większe - mowa o konflikcie zbrojnym.

- Miałem wrażenie, że w tym kwietniu będzie coś więcej. Z dużym niepokojem to obserwuję, patrzę czy nie dzieje się coś złego na świecie, bo to się układa w jedną układankę i się tego obawiam [...] Niechybnie idzie to w kierunku konfliktu. Tak zaczynam nie dlatego, że tak mi do głowy wleciało. To chodzi mi po głowie od dłuższego czasu i konsekwencja wszystkiego, co przez lata mówiłem. Mam takie wrażenie, że pewien plan, za którym wszystkie kraje natowskie były od początku, po roku czasu lekko się wykruszą. Uważam, że Wielka Brytania nie będzie chciała w tym uczestniczyć, ale też prawdopodobnie niektóre kraje Unii Europejskiej, które są w NATO, nie będą chciały w tym uczestniczyć. Mocno będzie do tego parła Francja, Niemcy i Stany Zjednoczone, jako kraje natowskie. Mam wrażenie, że Polska jest w pełnym stanie gotowości. W tamtym roku, jesienią, mówiłem, że widzę Polskę podzieloną.

Jasnowidz z Człuchowa uważa, że dojdzie do poważnych starć. W swojej katastrofalnej wizji widzi "samoloty, które będą uderzać w coś, co pływa". Krzysztof Jackowski przewiduje "ścisłe zamknięcie granic" niektórych państw. Konflikt dotknie również Polskę - w swojej przepowiedni jasnowidz wspomina o niebezpiecznych działaniach w okolicach Wrocławia i Wałbrzycha.

- Mam wrażenie, że rejon Wrocławia i Wałbrzycha i coś będzie się działo na świecie, a Polska nie będzie wyalienowana z tego, mam wrażenie, że Polska się na to zgodziła się na pewne działania. Wschód Polski (Wałbrzych) i Dolny Śląsk – Wrocław- te rejony najbardziej niebezpiecznie mi się kojarzy. Nie wiem, dlaczego rejon Wałbrzycha. Może później tam się coś zacznie. Te rejony będą zaangażowane przez współdziałanie z tym, co się może dziać na świecie, czy blisko naszego kraju. Sytuacja w rejonie Morza Czarnego będzie się potęgowała - opowiada o swojej wizji jasnowidz Jackowski.


- Kwiecień jest pierwszym momentem, gdy może coś się stać. Mówimy o bardzo ważnych rzeczach i tak jak są siły, które chcą coś zrobić i te, które nie chcą do tego dopuścić, to nie oznacza, że to się już stanie w kwietniu. Kwiecień jest pierwszym czynnym, aktywnym momentem [...] Musimy uważać. Ja w jakiś sposób spróbuję się i swoją rodzinę zabezpieczać, bez paniki i bez wariactwa, ale leki, które biorę na serce, będę chciał mieć w zapasie.

Źródło: https://www.radiozet.pl


Komentarze (4)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 25 wrz 2021 12:05 | brak oceny

Ruan | Gość

Jackowski opisuje krótką wojnę (kilkanaście dni) Niemiec z Polską w trakcie III światowej. Opisuje to dokładnie Nostradamus.
Powodem wybuchu tej wojny będzie tajny sojusz Polski z Talibanem

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 30 lip 2021 18:39 | brak oceny

Pedro | Gość

W ub. roku zamieściłem bardzo ważny wpis, który przez chwilę się ukazał i później znikł. Może dlatego, że ujawniłem prawdę o fakcie, że pan Craig Hamilton Parker, jasnowidz z Wielkiej Brytanii, podobnie jak pan Jackowski z Polski, błędnie wytypowali zwycięzcę ostatnich wyborów na prezydenta USA. Obaj twierdzili stanowczo, że wygra pan Trump. Wiele tygodni przed tamtymi wyborami twierdziłem, że się mylą w swoich wizjach i postawiłem, kierując się moją mniej zawodną  intuicją, że jednak nie wygra urzędujący prezydent tego kraju.
Jasnowidzowie nie posiadają takiej zdolności przewidywania przyszłości, jaką mają ludzie o wyjątkowych zdolnościach do zjawiska prekognicji i silnym tzw. szóstym zmyśle. Niejednokrotnie już odnotowałem pomyłki obu panów jasnowidzów. Chociażby zdecydowane przekonanie p.Jackowskiego wiosną ub.roku,  że koronawirus zniknie za 3 tygodnie. Drugi "niewypał" dotyczył tego, że około Świąt Bożego Narodzenia do Polski wkroczą żołnierze niemieccy, itd. itp. Panowie trafiają czasem,  jak kulą  w płot.
Powtarzam też, że nie będzie żadnego Armagedonu, poza lokalnymi wojnami, trzęsieniami Ziemi, pożarami, powodziami, czy też epidemiami i pandemiami. Nie doprowadzi to do końca tego świata, bo nie może. Świat będzie istniał, chociaż nieco zmieniony. Przestańcie straszyć ludzkość jakąś zagładą, czy wręcz unicestwieniem?  Żadna asteroida nie zniszczy Ziemi. Nasza Cywilizacja, jak inne Cywilizacje pozaziemskie, otrzymały dar do życia i szeroko pojętej egzystencji na swoich planetach.
Nad wszystkimi istnieje Byt Najpotężniejszy, z Energią i Siłą ponad wszystko i od Niego zależy nasze teraz i później. To powtarzali mi Obcy.
Wiem o tym doskonale. Opisałem to bardzo szczegółowo do Fundacji Nautilus. Materiał z datą 11.08.2017 r zamieszczony został w dziale XXI piętro, pt. " spotkanie naszej Cywilizacji z obcą Cywilizacją ok. 2023-2024 r. Dziwny sen." Powiem tylko, że do tego czasu nie będzie żadnej Apokalipsy. Za około 3 lata poznamy prawdę o istnieniu Cywilizacji pozaziemskiej, która planuje ujawnienie się przed Ziemianami. Kto w to nie wierzy, nie musi. Wiara nie ma tu żadnego znaczenia. To wcześniej lub później stanie się faktem. Wraz z upływem czasu obserwować będziemy niespotykane wydarzenia i "demonstracje" ze strony przyszłych Gości.
Ludzkość nie jest zagrożona i nie będzie z ich strony wrogiego nastawienia. Ich Misja ma nieść pomoc Ziemianom w kłopotach  i najważniejszych problemach cywilizacyjnych. Dobrze nas znają i wiedzą o ludzkości niemalże wszystko. Cywilizacja pozaziemska w odległych czasach starożytnych, przebywała już na naszej Planecie. Swój statek ( pojazd międzygwiezdny ) określają jako Kwadryga. Są na bardzo wysokim poziomie rozwoju technologicznego i też niezwykle silnie uduchowieni. Można określić, że są Cywilizacją Miłości. Moc i energię czerpią dzięki temu zjawisku, które jest Potężniejsze  od wszystkich mocy, jakie istnieją we Wszechświecie.  Pedro

Dziękujemy za ocenę.

Śr, 12 maj 2021 10:57 | brak oceny

Senlandia | Gość

Wschód Polski (Wałbrzych) i Dolny Śląsk ? Wrocław - tu jest chyba błąd w transkrypcji, powinno być:
Wschód Polski, Wałbrzych i Dolny Śląsk ? Wrocław.

Myślę, że KJ pomieszał trochę wizje bieżące (Ukraina) z przyszłymi i stąd wydają się nietrafione. Te dotyczące Wrocławia to raczej wydarzenia z zapowiadanej dużej wojny w Europie.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 1 maj 2021 15:59 | brak oceny

Alibaba | Gość

Piszę to 1 maja 2021. Minął Kwiecień - miesiąc wojny. Żyjemy. CuT.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.