start

Główna / WOLF MESSING

Sob, 28 mar 2020 07:48 | Czytany: 2708x | Komentarzy: 3

ATAK KORONAWIRUSA NA ŚWIAT – WIADOMOŚCI Z PROJEKTU MESSING

Cały czas działa nasz Projekt Messing, w którym monitorujemy wszystkich jasnowidzów, media i osoby obdarzone talentem do postrzegania pozazmysłowego, które są w stanie spojrzeć w przyszłość. Oto kilka wiadomości z projektu, które dotyczą koronawirusa.
Wiadomość od Skarto – osoby, którą monitoruje Projekt Messing

Witam W maju zabrzmi pierwszy akord, wydarzy się coś bardzo złego, strach, strach, strach.... jakby eksplozja albo jakby armia, jakaś militarna siła. Gdzieś pod koniec pierwszej lub w drugiej dekadzie. Nieliczni przejrzą na oczy, zrozumie niewielu, nie do końca powiążą fakty. Na koniec roku będzie już dla wielu jasne. NIEBEZPIECZEŃSTWO dla wszystkich. Wirus przy tym to jak podmuch wiaterku. Od nas na południowy-wschód. To się zaczyna, to jak by "pękniecie w wezbranej tamie" i nieprawdopodobne jak zły sen.

List od Anny:

Wertuję sobie wstecz to o czym do Projektu Messing pisałam.
Powodem tego jest komentarz do wpisu Nautilusa na Facebooku. Ktoś pyta, dlaczego żaden z jasnowidzów projektu nie przewidział wcześniej wybuchu epidemii.
Poniżej posyłam  link do tekstu na stronie Messing i moją wizję (z PAŹDZIERNIKA 2019 !)o wirusie jak i o problemach finansowo gospodarczych zapoczątkowanych w grudniu 2019.
O wirusie w Wuchan pierwszy raz usłyszeliśmy właśnie w grudniu

http://www.messing.org.pl/artykuly,2915,odpowiedz-z-projektu-messing.html

 
----Original Message-----
From: […]
Sent: Sunday, March 22, 2020 4:00 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Armagedon

Dzień dobry,

Chciałem przypomnieć sprawę którą przekazałem Wam i ją opublikowaliście w Nautilusie. Sprawa z mężczyzną który podchodzi na przystanku do mnie mojej żony i syna śpiewa piosenkę R.Kelly - I believe I can fly i informuje nas że czeka nas armagedon ale nie bójcie się my wam pomożemy, wychodzi na to że to był naprawdę przedstawiciel pozaziemskiej cywilizacji wszak to co się dzieje na świecie można nazwać armagedonem a nie wiemy jak to wszystko się skończy ale należy mieć nadzieję że nam pomogą.
opis zdarzenia

https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro,689,czy-to-bylo-ostrzezenie-od-obcej-istoty-z-pojazdu-ufo.html?LoFi=0

Pozdrawiam
[dane do wiad. FN]From: […]
Sent: Friday, March 27, 2020 8:41 AM
To: Fundacja NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Krzysztof Jackowski - Trafna wizja źle umieszczona w czasie! (Obecne czasy)

Szanowna Fundacjo,

Przeczesując internet natrafiłem na film, który został ostatnio ponownie podrzucony przez kanał YouTube tagent.tv ( z tego co wiem współpracujący z Nieznanym Światem). Film przedstawia przepowiednie z naszym skarbem narodowym w postaci Krzysztofa Jackowskiego. Sprawa dotyczy przepowiedni na 2016 rok, ale nawet sam kanał Tagent.tv w tytule dodaje pytajnik do tematu zadając tym samym pytanie czy, aby na pewno chodziło o 2016?
Jest to słynna wizja, w której Pan Krzysztof przewidział, że ludzie będą bali się oddychać. Mnie natomiast rzuciły się inne wątki, które doskonale układają się w to co dzieje się w tym roku i mam nadzieję, że dziać się nie będzie...
Wymienię najważniejsze oraz moje interpretacje co do nich:
- Zabicie/Zamach na ważnego polityka ( Amerykanie dokonują na początku roku na Generale Solejmanim, który to zamach rozognia konflikt w tamtej części świata i straszy wojną)
- Masy Ludzi przemieszczających się ( Uchodźcy na terenie Turcji i Grecji? )
- Wojna wewnątrz Grecji i Turcji ( To tam obecnie są uchodźcy, których Turcja chce się pozbyć i którymi szachuje zachód oraz Grecja, która stara się ich zablokować na granicy)
- Ludzie będą bali się oddychać ( Komentarz zbędny )
- Krach na giełdzie i wojna w jego skutek (przed nami po Wirusie do pokonania ogromny kryzys gospodarczy...
- Ostatnia po tych zwiastunach ma być wojna gdzie Pan Krzysztof mówił do swojej Żony oraz Córki, że w Polsce ma być w miarę bezpiecznie, ale będą musiały uciekać, a wtedy mają uciekać nigdzie indziej jak do BUŁGARII I WĘGIER bo tam będzie BEZPIECZNIE.

Oto link do filmu : https://m.youtube.com/watch?v=qVk6Mow70Ek&t=936s


Przekazałem informację również do Pana Krzysztofa przez Facebooka natomiast jestem pewien, że dostaje tysiące takich wiadomości i trudno jest mu się przez nie przejść, dlatego postanowiłem poinformować chociaż naszą Załogę.
Apel mój na koniec. Moi drodzy trudne czasy zwykle powodują uwidocznienie się zła wśród ludzi. Proszę was na sam koniec, jako osoby, które czują i wiedzą więcej niż inni, bądźcie tymi iskierkami Dobra i Miłości, które zablokują falę złego. Pomagajmy sobie nawzajem, a w szczególności tym najsłabszym starszym i chorym. Pozdrawiam Załogant Dzibril88

 

From: […]
Sent: Friday, March 27, 2020 11:55 PM
To: redakcja@messing.org.pl; Fundacja NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: SEVERE DANGER TO THE WORLD FROM NOV 2019 TO APRIL 2020---Abhigya in English and Hindi - YouTube

Witam,

Kolega (Hindus) przeslal mi link do tego niezwyklego, podobno genialnego, mlodego jasnowidza / astrologa wedyckiego.
Przewidzial zagrozenie dla swiata w okresie od litopada 2019 do kwietnia 2020:

Szczegoly tutaj:

SEVERE DANGER TO THE WORLD FROM NOV 2019 TO APRIL 2020---Abhigya in English and Hindi (Aug 22, 2019)

 
Nagranie z wczoraj:

What may happen from MARCH 29TH--APRIL 2ND---Abhigya (Mar 26, 2020)


I porada zdrowotna:

"Every day 2 times, gargle glass of salted warm water mixed with turmeric. This is to loosen bacteria in throat. Once done, prepare plain warm water and drink, so everything cleans up from throat into stomach. This will ensure no mucus goes in lungs. This is something every frontline staff must do."
Pozdrawiam,
trzymajcie sie zdrowo i bezpiecznie,


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 1 kwi 2020 19:12 | brak oceny

Kris | Gość

Ja chcę zaznaczyć, że spośród wszystkich jasnowidzów projektu, w prognozie na 2020 rok tylko pan Adam z Małopolski wspomniał o epidemii i to dwa razy. Wprawdzie nazwał jchorobę "dżumą" i że wybuchnie właśnie w Chinach. Wspomniał też, że tę epidemię Rosja stosunkowo szybko opanuje, a Ameryka już nie i wprowadzi stan wyjątkowy.

Pytanie do redakcji: dlaczego tak trudno znaleźć u Was przepowiednie od tego pana, które obserwuję i weryfikuję od dawna?

To najlepszy jasnowidz w tym projekcie! Tymczasem faworyzujecie celebrytę pana Jackowskiego, który ma owszem wielkie dokonania w jasnowidzeniu, ale w stosunku do trupków.

Ja ze swojej strony już pisałem, że ten rok będzie spokojny. To jest nic w porównaniu z 2021. Będzie się działo. Królowa angielska umrze. Niedługo po niej pan Wałęsa. W kolejnym roku sobowtór Putina bo ten oryginalny i tak jyż nie żyje. Będzie dym wokół Neapolu, głód i ludzie na ulicach we Włoszech. Flota w tym polskie statki popłyną na Morze Śródziemne. Wirus zmutuje lub pojawi się nowy wywołujący starość/ zmęczenie. I to nie będzie na rękę tym co zrobili tego. Ten co jest teraz jest informacją jak dysk USB. Ma za zadanie wgrać nowy program do działania a jednostki niekompatybilne wykasować. Zaleje Japonię. USA zmuszone do cięć wycofają część zagranicznego kontyngentu, ale nie z europy. W Polsce powódź i zmiana prezydenta. Nowego prezydenta, który nie będzie długo. W europie zamieszki i podziały, które będą narastały do 2024. Ale to już kolejne lata. 2022 będzie ciekawy bo Chiny uruchomią rezerwy walutowe co łupnie w dolara i zaczną się domagać zwrotów od Rosji. Ta poprosi Europę ale ta odmówi. I to się tak zakręci jak domino. Aż Chiny zarządają zwrotu w "naturze".

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 30 mar 2020 16:31 | brak oceny

OBSERWATOR | Gość

POZYTYWNY EFEKT "PANDEMII" to UŚWIADOMIENIE nieświadomego społeczeństwa, co do SYTUACJI w jakiej znalazła się CAŁA NASZA CYWILIZACJA. Inaczej mówiąc - abyśmy mogli PRZEŻYĆ tę "pandemię" i dalej ŻYĆ, musimy UŚWIADOMIĆ SOBIE ISTNIENIE ZAGROŻENIA, które - jak widzimy - "wychodzi ze skóry", aby stało się inaczej, bo wystarczy zestawić statystykę z podjętymi działaniami, aby MIEĆ PEWNOŚĆ, że TO JEST BESTIA-lski TEATR! :) A jeśli istnieje BESTIA-lstwo, to KONICZNIE TRZEBA "wyciągnąć je z ukrycia" i POKAZAĆ CAŁEMU ŚWIATU aby WSZYSCY JE DOSTRZEGLI i ZDECYDOWALI, czy DALEJ CHCĄ ŻYĆ w TAKIEJ SYTUACJI, bo DOBROBYT i POKÓJ jest nie do pogodzenia z ukrytym BESTIALSTWEM i JEDNO (z dwojga) MUSI ZOSTAĆ UNICESTWIONE! Albo więc będzie to NIEŚWIADOME swojej sytuacji społeczeństwo, albo będzie to BESTIA-lstwo... i to jest czas "wyciągania BESTII-alstwa z ukrycia, aby UJAWNIĆ jego istnienie i UNICESTWIĆ je, więc czy nie jest to POZYTYWNE? :) Nie da się UZDROWIĆ NIKOGO, kto NOSI w SOBIE CHOROBĘ, o której NIE MA BLADEGO POJĘCIA, prawda? I to jest JEDYNY POWÓD, dla którego PRZECHODZIMY TO WSZYSTKO, bo to proces samo-UJAWNIANIA się tej CHOROBY, która UKRYWAŁA SWOJE ISTNIENIE (w organizmie społecznym) i ta "gorączka" jest oznaką jej "walki o swoje" przed jej UNICESTWIENIEM i USUNIĘCIEM ze społecznego "organizmu". Pozdrawiam WSZYSTKICH i polecam ŚMIECH! :) - ŚMIEJEMY się z KAŻDEGO WYSIŁKU "CHOROBY", w WALCE z UZDRAWIAJĄCYM DZIAŁANIEM ŹRÓDŁA NIESKOŃCZONEJ KREACJI - BOGA! :)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 28 mar 2020 16:05 | brak oceny

Norman | Gość

Witam,

Może tak Pani jasnowidz Anna przyspieszyła by swojego obiecanego maila o tym jakie ludzkość i świat czekają mimo wszystko pozytywne zmiany po tym jak kiedyś zakończy się tą całą straszna pandemia. Myślę, że w okresie kiedy wszystkie media dookoła straszą ludzi albo zaraza albo katastrofą gospodarcza ludzie potrzebują artykułów w których znajdą mimo wszystko jakieś pozytywne elementy cej całej zachodzącej obecnie przemiany. Stąd prośba do Pani jasnowidz Anny aby się nieco "sprężyła" i zasypała nas jak najszybciej informacjami mającymi pozytywny efekt rozszerzającej się obecnie pandemii.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.