start

Główna / O zespole

Pon, 25 wrz 2017 07:30 | Czytany: 3671x | Komentarzy: 1

MA SNY, KTÓRE CZASAMI SIĘ SPRAWDZAJĄ

Pan Piotr (prosił o zachowanie anonimowości) mieszka w południowo wschodniej części Polski i ma około 40 lat. Jak często w podobnych przypadkach bywa prorocze sny zaczął mieć już w dzieciństwie. Opowiada, że rodzina i znajomi mogą potwierdzić jego liczne i trafne przewidywania dotyczące ich samych oraz rodzinnej miejscowości. 

 


Podczas snu samoistnie przenosi się do przyszłości i  widzi, słyszy, mówi, odczuwa smaki i temperaturę otoczenia. Takie same odczucia nachodzą go gdy przychodzi czas wypełnienia sennej wizji. Większość jego snów-wizji dzieje się w dobrze znanych mu miejscach i zawsze sen-wizja przychodzi sama. 

Czasem widzi to co będzie za kilka dni, a innym razem za kilka a nawet kilkanaście lat. Nie ma w tym żadnej ciągłości i rzadko padają konkretne daty. Przykładowo:  miał sen-wizje w środę a spełniła się w sobotę, natomiast około pięciu lat temu miał wizję, która do dziś się nie spełniła a dotyczyła wojny…

Podobnie jak „Pan Adam z Małopolski” (inny jasnowidz z Projektu Messing) twierdzi, że na wschodzie i południu Polski będzie bardzo sroga  zima 2017/18.  Pan Piotr otrzymuje swoje sny-wizje wprost, są przy tym bardzo wyraźne i dokładne.

Kilka dni przed wyborami prezydenckimi we Francji otrzymaliśmy e-mail od jasnowidza, poniżej jego fragment:

 „…postaram się opisać najświeższą wizję , którą miałem wczoraj . Widzenie , dotyczy przyszłego prezydenta Francji . I o ile nie trudno się domyślić , że prezydentem zostanie Pan Macron to sposób jego zarządzania jest niewiadomą . Według mojego widzenia , Pan Macron będzie otaczał się młodymi ludźmi w wieku około lat 30 . Będą  to młode i piękne kobiety . Kobiety owe , będą pełniły wysokie stanowiska w państwie . Nie będzie się liczyła wiedza lecz wygląd. Prezydent będzie krytykowany za swoją prezydenturę .Będą mówić ,, żeby zostać pracownikiem u prezydent , trzeba być Miss Francji '' .

 

W nawiązaniu do powyższej wizji Pana Piotra, czuję się zobowiązany (autor artykułu - przyp. FN) zacytować również nagłówek prasowy z Internetu z dnia 28 sierpnia bieżącego roku: Poparcie francuskiego społeczeństwa dla Emmanuela Macrona gwałtowanie spada.

Poza tym nie do końca było wówczas jasne, że wygra Macorn.

 W  okresie kilku miesięcy przeprowadziłem z Panem Piotrem szereg rozmów zadając mu pytania własne jak i nadsyłane przez stałych czytelników FN. Odpowiadał na wszystkie na podstawie wiedzy ze snów, a także na podstawie intuicji, bo niechętnie nazywa on ją jasnowidzeniem. 

FN: Czy sny – wizje wyczerpują Pana fizycznie lub psychicznie?

 Moje sny-wizje nie sprawiają mi  żadnych problemów . Co więcej , czekam na nie z utęsknieniem . Wciąż mam  głód wiedzy .

 FN: Kim według Pana są dzieci indygo?

 Są to dzieci na nowy czas . Ich zdolności  rozkwitną po ,, strasznej wojnie '' ( tak ją widzę i tak ją będę nazywał ) . Urodziły się wcześniej aby zakończyć wojenną rzez i budować nowy  niemożliwy do wyobrażenia przez ludzi świat . Dlatego dzisiaj nie w pełni ujawniają swoje zdolności .Ich czas dopiero nadejdzie .A przy okazji . ..dzieci z zespołem Dawna są wcześniejszymi ( wersjami ) dzieci indygo . Niebawem , bliżej wojny , zaczną się budzić .Ich umysły są blisko źródła

 FN: Czy może Pan w związku z powyższym powiedzieć coś więcej na temat czasu przebudzenia?

 Ten czas już trwa. Wiele osób , nawet ze świata nauki , zastanawia się co się dzieje wokół dzieje.  Nic nie pasuje do naukowych schematów . Wszystko jest inne , nowe . Obecnie jest ogromny chaos , niewiedza , niepewność . Kulminacją teraźniejszego chaosu  będzie straszna wojna ale jednocześnie  będzie ona jak majowy deszcz . Po niej , będzie nowy , trudny obecnie do wyobrażenia świat. . Miałem okazję go widzieć  więc wiem co mówię . Niestety, wielu tego nie ujrzy . Pytał Pan wcześniej o Tokio.. .  Odnośnie miasta Tokio a bardziej całej Japonii to mam takie zdanie, że Japonia  zostanie zalana  przez podnoszący się poziom wód w morzach . Znajdująca się po sąsiedzku Korea Północna upadnie . Nastąpi w efekcie   połączenie  obu Korei - nie wiem kiedy Pytał  Pan też o datę  początku wojny . Od chwili , kiedy pierwszy raz  zobaczyłem wojnę w snach-wizjach , mam wrażenie , że chodzi o 2018 rok . W tym przypadku zadziałała intuicja . W zeszłym tygodniu  postanowiłem  doprecyzować datę i zapytałem  swoją intuicję .W odpowiedzi , usłyszałem 2018 , czerwiec, 22 . Czy jest to prawda ? Nie wiem . Pisze co usłyszałem . Nie dokonuję interpretacji – nie wolno .

 Krzysztof Jackowski swojego czasu obwieścił, że widzi Polskę podzieloną na pół pionową ukośną linią z powodu, którego nie zna. Zapytałem o to Pana Piotra:

 Lina pozioma to jedno a linia pionowa to drugie . Jedna linia - pozioma ( Szczecin lub Gorzów - Bydgoszcz - Olsztyn ) , odnosi się do zalania naszego kraju przez wodę - podniesienie poziomu morza a druga linia - pionowa ( moim zdaniem ukośna ,  Gorzów - Wrocław - Opole ) oddzielająca teren od państwa polskiego . Według mojej wiedzy , zaatakują nasz kraj Niemcy a wojska rosyjskie , przyjdą nam z pomocą . Ot takie deja wu . Wrzesień 39 bis . Podane miasta  mogą nie być precyzyjne ale kierunek , dobry . Tak to mniej więcej widziałem .

 Kwestia globalnego niedoboru żywności wg Pana Piotra ma się tak:

 Prawdą jest to , że głód  będzie wielki . Ale ten głód  zacznie się przed wojną . Mam w pamięci sen-wizję na ten temat .Chyba w tym roku ( nie znam dat )  będą bardzo słabe zbiory . Już tej jesieni  Europa odczuje zapowiedz głodu . Będą problemy z wodą .

 Sen – wizja Pana Piotra z 18.II.2016 roku:

 Słuchałem radia . Mówili ,, wszystkich dziennikarzy w państwowej telewizji  zastąpili dziennikarze Ukraińscy .

 I kolejny sen-wizja z radiem :

 Słuchałem radia . Spikerka powiedziała ,, Umowa nie została podpisana przez wszystkie państwa innymi słowy Unia Europejska przestała istnieć '' .

  Inny sen Pana Piotra:

 Byłem w górach w klinice weterynarii . Stałem na korytarzu . Obok mnie  stał weterynarz . Po chwili do budynku wbiegła kobieta i wykrzyknęła ,, wybuchła wojna '' Nie wiedzieliśmy co robić Zaproponowałem  włączyć radio - cisza . Telefony - głuche Czas się wynosić  powiedział  lekarz . Dokąd? - spytałem . Do Słowaków - odparł . Wszystko zostało , my wyszliśmy . Dochodząc na szczyt góry  usłyszeliśmy strzały z broni palnej . W naszą stronę  biegło  kilku mężczyzn . Krzyczeli ,, nie idzcie tam , oni nas zabiją. Strzelają do wszystkich , którzy idą z tej strony '' . Popatrzyliśmy po sobie ( ja z lekarzem ) i  postanowiliśmy zawrócić .

 Zapytałem również o opinię dotyczącą monarchii w Polsce, co powtarza się w kilku znanych przepowiedniach:

 Jest to wizja na powojenny czas . Tak jak nie widziałem  wielkich zniszczeń w kraju tak też nie widziałem  długiej wojny . Należy pamiętać , że owe sny-wizje  dotyczą Polski a bardziej  mego miasta . Miałem kiedyś sen-wizję o tym , że w naszym kraju  będzie królestwo . Wynikało z niego , że królem będzie ktoś ze starego rodu .Starego , królewskiego rodu .Wiem też , że polska będzie potężna . W efekcie tej wielkości  żaden kraj nam nie fiknie . Będziemy potęgą większą jak dzisiejsze Stany Zjednoczone . Będziemy silni  nauką i  przede wszystkim duchem . Militarnie nie będziemy musieli . Przyszły świat oparty będzie na umyśle i duszy , w pogardzie będzie broń i pieniądz .

 FN: …a najbliższe losy Polski?

 W Polsce będzie rewolucja , tego jestem pewien ( widzę tą jesień ) .Moim zdaniem z powodu rządów w państwie . Najbliższe wybory wygra PO - nie dlatego , że jest taka dobra ale dlatego , że PiS okaże się dużo gorsze . Drugie miejsce zajmie PiS a trzecie SLD. Nie będzie  żadnej koalicji . Będzie cicha współpraca P O  i S L D. . Według mojej wiedzy  będzie to  ostatni rząd  przed wojna . Jego kadencja nie będzie pełna .

 FN: …Europy?

 Na linii Rosja - Turcja będzie się działo. A co do plemienia Germańskiego - niewiele jest do opisania bo niewiele z niego zostanie. Ot i tyle w tym temacie .

 FN: … kościoła ?

Moim zdaniem  kościół odegrał swoją rolę w historii świata . Teraz  nadszedł czas na jego upadek w obecnym kształcie. Nastąpi rewolucja. Powrót do korzeni . Bez rewolucji  dusza ludzka i umysł ludzki nie pójdzie dalej . Nie będzie się rozwijał .. Z moich snów-wizji wynika , że kościół w Polsce będzie trwał . Zmienią się na pewno sposoby prowadzenia mszy. I dodatkowo - Jezus wraz z żoną Magdaleną  udał się do Francji . Tam zmarł a  jego potomkowie  żyją do dziś . Niebawem wszyscy się o tym dowiedzą ( otwarcie archiwów ) .

 FN: Wspominał Pan też o wejściu Rosjan?

 Na podstawie moich informacji  wynika , że będą szli pasem ( korytarzem ) nie będą z nami walczyć . Pojedyncze przypadki mogą się zdarzyć . Rosjanie generalnie wejdą nas wspierać w obawie przed tym co będzie nadciągać z zachodu. Takie energetyczne spłacanie długu wobec Polski.

 FN: Czy będzie to zwiastun opisywanego ostatnio wszędzie państwa Słowian?

 Słowianie  zaczną się łączyć przed wojną . Po rozpadzie  Unii Europejskiej .

A przy okazji wojskowości.. . Będzie  wzmożone działanie wojsk w naszym państwie . Będzie powszechny pobór rezerwy a ostatecznie  powszechna mobilizacja . Nie będzie to nie wiadomo kiedy . Za rok , może dwa . Raczej nie dalej.

 Jeden z nowszych snów-wizji :

 Byłem pod namiotem w piaszczystym terenie . Obok minie  trzech żołnierzy . Jeden z nich był oficerem . Staliśmy  wokół stołu . Na stole była makieta  przedstawiająca skrawek morza . Zaznaczone były miejsca  zatopienia statków . Był ich kilka - dokładnie nie liczyłem . Zapytałem co oznaczają te chorągiewki. Oficer powiedział , że są to miejsca  ostrzelania statków  rakietami atomowymi . Koniec snu .

 I z czerwca 2017 :

 Oglądałem telewizję . Pokazywali Francję . Mówili , że znaleziono  podejrzaną paczkę i blokują ruch . Mówiono o mieście , nazwy nie pamiętam . Jest dwu członowe , w drugim członie jest nazwa most ( jeśli dobrze pamiętam ) .

...drugi:

 Działo się w czasie wojny ( znowu wojna ) . Byłem żołnierzem . Jechałem , wozem wojskowym z plandeką. Z nad przeciwka , szli polscy żołnierze z tyłu , chyba niemieccy . Wywiązała się strzelanina . Sen się skończył .

 FN: trudno nie zapytać o USA?.

 Wspominałem, że widzę trzęsienie ziemi, duże, we Włoszech, które obejmie min. Rzym ale potężne trzęsienie ziemi nawiedzi właśnie i USA . Ogromny chaos , upadek państwa , totalna anarchia . Po tym wydarzeniu  Ameryka  przestanie istnieć . Powrót do czasów z przed utworzenia państwa . Przyczynią się do tego nie tylko trzęsienia ziemi…

  Pan Piotr miał w 2016 roku również sen mistyczny: 

 Byłem w parku z mamą . Była słoneczna pogoda . W pewnej chwili ktoś powiedział , że idzie burza . Odwróciłem głowę i zobaczyłem ciemne chmury . Wstałem i podszedłem w ich stronę . Chmury szybko się przesuwały . Z każdym  przesuwającym się metrem były ciemniejsze . Zrobiło się zupełnie ciemno . W pewnej chwili na wprost mnie  otworzyło się niebo . Chmury się rozstąpiły i w tym otworze ujrzałem mężczyznę ze skrzydłami . Popatrzył w naszą stronę . Odwrócił się i odszedł . W chwile potem pojawił się . . . Jezus .Wokół niego były anioły i cherubiny .Dookoła Niego i Aniołów była zielona poświata. Sen-wizja się skończyła  .30.VIII./31.VIII.2016 ROK .

 Sen z lipca br:

Widziałem ze swego okna w domu  końcową budowę  meczetu ( nakładano dach ) .

 I jeszcze jeden (wcześniejszy):

 Stałem na ulicy w grupie osób . Osoby te  zwracając się do mnie  mówiły: Panie Pułkowniku . Biorąc pod uwagę , że nie lubię struktur wojskowych  to bardzo ciekawy sen-wizja .

W innym śnie -wizji widziałem nowiutkie spod igły  samochody ciężarowe z plandeką Były to wozy bojowe  wojska . Jechały po mym mieście w kolumnie  - sześć wozów . Było ciepło , późna wiosna lub lato .

 

Do redakcji Projektu Messing na adres redakcja@messing.org.pl dostajemy wiele zgłoszeń osób do "Projektu Messing". Najciekawsze postacie będziemy prezentować w serwisie, a absolutnie najlepsi trafią do grupy 10 najlepszych polskich jasnowidzów. Weryfikacja kandydatów do projektu trwa - więcej informacji wkrótce.


Komentarze (1)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 25 wrz 2017 15:46 | brak oceny

Jerzy K. | Gość

Krótko mówiąc, ja tez miałem na przestrzeni kilka proroczych snów, zwłaszcza po śmierci mojego taty w 2011 r. A więc po kolei,śnił mi się wyjazd do Norwegii(gdzie nawet nie mogłem przypuszczać że gdziekolwiek się wtedy ruszę za granice do pracy) po pół roku wyjechałem dzięki koleżance, drugie śniła mi się żona, po roku pobytu w norwegi poznałem dziewczyne ,po 3 miesiącach zaręczyny po 6 ms ślub, 3 : snil mi się syn, na świat przyszla córka po 2 latach kolejnych przyszedł również syn... śniła mi się również wojna a raczej jej koniec bo wracaliśmy wozami pancernymi coś a la nasze Rosomaki i była to wojna zwyciezka bo ludzie stali na ulicach i wiwatowali...zinterpretowałem to na wojne z Rosją.To jedyny sen który mi się nie sprawdził do tej pory.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.