start

Główna / Projekty i badania

Czw, 8 sie 2019 14:32 | Czytany: 1408x | Komentarzy: 8

PROJEKT MESSING – EKSPERYMENT TELEPATYCZNY W EMILCINIE


Mamy kilka głównych projektów i zespołów, wokół których koncentruje się nasza działalność. Jednym z najciekawszych jest Projekt MESSING, który zresztą posiada nawet oddzielny serwis, czyli www.messing.org.pl


Jest on cały czas jeszcze w gotowości „on-line”, gdyż dopiero zamierzamy go użyć po sformowaniu pełnej grupy najlepszych polskich jasnowidzów. To właśnie ta grupa zajmie się najbardziej ciekawymi sprawami z zakresu podróży pozazmysłowych, poszukiwania zaginionych skarbów, lokalizowania zaginionych ludzi itp. Dzięki Projektowi MESSING natrafiliśmy na skarb skarbów, czyli pierwszego w naszym kraju teleobserwatora z prawdziwego zdarzenia, którego mieliście okazję poznać (posłuchać) przy okazji Projektu KONTAKT.


Ale mamy kolejnych kilka zgłoszeń osób obdarzonych talentem do postrzegania pozazmysłowego, którzy zgłosili się do nas. Od czasu do czasu robimy małe testy, a może raczej próby dla nowych jasnowidzów. Jeden z takich testów zrobiliśmy przy okazji naszego ostatniego projektu OTWARTE NIEBO w Emilcinie.

Początkowo nie chcieliśmy nikogo zawiadamiać o tym eksperymencie, gdyż jego zakres był zdecydowanie wewnętrzny. Ale ktoś zaproponował, że w sumie nasi czytelnicy także powinni mieć możliwość spróbowania swoich możliwości, bo przecież nie ma w tym żadnej wielkiej tajemnicy. Po dłuższej dyskusji doszliśmy do wniosku, że jak najbardziej. I tak pojawił się pomysł tego tekstu. Na czym polega zadanie?

Tekst w serwisie FN ukazuje się 8 sierpnia 2019. Kilka dni wcześniej, czyli 3 sierpnia ekipa projektu OTWARTE NIEBO była w Emilcinie (napiszemy o tym kilka słów więcej na koniec). Wcześniej do testu dla naszych jasnowidzów wybraliśmy przedmiot spośród tych, które znajdują się w Bazie FN. Długo zastanawialiśmy się, jaki to ma być przedmiot, ale wybraliśmy chyba bardzo ciekawy.

Ten przedmiot został umieszczony na kilkanaście minut „wewnątrz pomnika UFO”. Co to znaczy wewnątrz? Dwa głazy tworzące główną część pomnika łączą się tworząc rodzaj małej półeczki i właśnie na niej został postawiony ten przedmiot. To może sugerować jego małe wymiary, ale… radzimy nie iść tą drogą, ale spróbować odczytać:

- jego kształt

- jego kolor

- jego zastosowanie

Przedmiot został umieszczony w pomniku 3 sierpnia 2019 ok. godz. 10.00 rano, po czym po kilkunastu minutach zabrany. Jego ślad jest jednak do odczytania, co już udowodnił jeden z naszych najlepszych jasnowidzów!

Jeśli ktoś chce spróbować „zobaczyć za pomocą swojego umysłu” ten przedmiot – zapraszamy do eksperymentu. Swoją hipotezę czy raczej efekt swojej wizji prosimy napisać w komentarzach pod naszym tekstem lub w komentarzach pod publikacją na facebook`u, która pojawi się bezpośrednio po pojawieniu się tekstu w serwisie FN.

Rozwiązania można także wysyłać e-mailem na nasz adres specjalnie uruchomiony na tę okazję:

netfn@onet.eu

 

Link do publikacji o eksperymencie na fb:

 https://www.facebook.com/BazaFN/

 

22 sierpnia 2019 w serwisie FN podamy rozwiązanie tajemnicy, co było tym przedmiotem.

W Emilcinie był w naszej ekipie nasz serdeczny kolega Bartek z oddziału „Nautilus Trójmiasto”, który specjalnie przyjechał do Bazy FN, aby pomóc przy przeprowadzeniu eksperymentu w ramach „Otwartego Nieba” (wielkie słowa podziękowania Bartek!).

Zaproponował, że on powie kilka słów także dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w eksperymencie, gdyż może dzięki temu będzie im łatwiej zwizualizować przedmiot będący zadaniem w naszym eksperymencie telepatycznym. I tak powstał materiał, który prezentujemy poniżej:

 

 

Jesteśmy winni wszystkim kilka słów opisu i zdjęć tego, co dzieje się w Emilcinie. Zaszła tam bardzo poważna zmiana z punktu widzenia naszych działań, o czym za chwilę.

Projekt „Otwarte Niebo” to projekt bazujący na podobnych projektach, które mieliśmy okazję zobaczyć w Stanach Zjednoczonych przy okazji naszych pobytów na kongresach MUFON-u. Jednym z głównych elementów jest coś, co Amerykanie nazywają po prostu „Sky watching”.
Pomysł jest bardzo prosty, ale czasami przy odrobinie szczęścia można osiągnąć zdumiewające rezultaty. MUFON organizuje spotkania pośrodku pustyni. Na miejsce przywożony jest sprzęt, w niebo skierowane są kamery wideo z podczerwienią, a obraz z nich jest transmitowany na potężne monitory (energię czerpią z kupionych specjalnie na tę okazję oddzielnych ogniw używanych w samochodach Tesla). Uczestnicy SKY WATCHING mają okazję obserwować niebo za pomocą własnych urządzeń (np. lornetek), a jednocześnie widzą, co rejestrują kamery z podczerwienią, gdyż obok są ustawione ekrany. SKY WATCHING trwa ok. 5 godzin i jest naprawdę genialnym eksperymentem związanym z UFO.


Planujemy coś podobnego zrobić w Warszawie w przyszłym roku przy okazji… ale o tym poinformujemy wtedy, kiedy będziemy mieli zgodę naszych kolegów z firmy, która zajmuje się przygotowaniem tej potężnej historii.

Wracając do Emilcina – po raz kolejny wykonaliśmy pewną graficzną prezentację znaku znanego z Incydentu z Rendlesham i Projektu KONTAKT. Na ten temat napiszemy wkrótce oddzielny tekst.
Emilcin bardzo się zmienia, ale to jest i tak dopiero początek tego, co jest planowane. Odbyliśmy w tej sprawie bardzo dobrą rozmowę z osobą z Emilcina, która w tych zmianach odgrywa kluczową rolę. Będzie się działo Panie i Panowie… ;) Ostatni wyjazd był tylko po to, aby ocenić, jak nowe okoliczności i budynek dadzą się wykorzystać do pełnego eksperymentu z serii OTWARTE NIEBO, który planujemy na jesieni.


Po raz pierwszy noc spędziliśmy w nowym miejscu, wręcz stworzonym do tego typu spotkań. Ośrodek nie jest jeszcze gotowy, wszystko pachnie nowością, ale już teraz można powiedzieć, że poprzeczka została postawiona bardzo wysoko!

Późnym wieczorem ustawiliśmy sprzęt na placu w pobliżu pomnika. Dojechali do nas koledzy zajmujący się niekonwencjonalnymi energiami. Było to bardzo ciekawe spotkanie i wszystkim uczestnikom „wieczornej rozmowy o rzeczach dziwnych” pięknie dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy! 


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Sob, 24 sie 2019 16:11 | brak oceny

Num | Gość

Ja tylko odnośnie wyboru przedmiotu.
Serio?! Maska ochronna?!
To tak jakby położyć tam czapkę niewitkę i kazać zgadywać.
Jasnowidzenie też rządzi się pewnymi prawami. Nawet jeśli współczesna nauka ich nie rozumie, to kierownictwo Nautilusa powinno.
Pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 22 sie 2019 23:12 | brak oceny

Agata | Gość

Kształt - okrągłe, walcowate;
Kolor - srebrny, metal niemalowany, stalowy
Zastosowanie- część przyrządu " pomiarowego" , służącego do zapisu - dzwięku bądź obrazu,

Pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 17 sie 2019 20:29 | brak oceny

OBSERWATOR | Gość

Powiedzenie: "Nieść kaganek oświaty" - znaczy "krzewić wiedzę", z kolei definicja tzw. "OŚWIATY" mówi, że oświata, to: "działalność polegająca na upowszechnianiu wykształcenia ogólnego i zawodowego oraz realizowaniu zadań wychowawczych, w celu zapewnienia jednostkom wszechstronnego rozwoju i POMYŚLNEJ EGZYSTENCJI, a społeczeństwu więzi kulturalnych, łączących jego przeszłość historyczną z teraźniejszością i budową pomyślnej przyszłości"... W filmie "Evan Wszechmogący" jest SCENA, w której BÓG ŚMIEJE SIĘ ( !!! :) ) z tzw. "ludzkich" PLANÓW, więc... czy ZDAJESZ(cie) sobie SPRAWĘ ze ZWIĄZKU pomiędzy MYŚLĄ i SŁOWEM - czyli - z KONSEKWENCJI ewentualnego OSZUSTWA??!! DOBRZE ZASTANÓW(cie) się NAD TYM, bo MOJA CIERPLIWOŚĆ (dla rozumienia Waszej głupoty), DOBIEGŁA KOŃCA (!!!) ... Wiedzcie, że PĘKNIĘCIE TAMY, we wspomnianym filmie, oznacza PĘKNIĘCIE TAMY ŚWIADOMOŚCI, czyli TEJ, jaka TA CYWILIZACJA ZBUDOWAŁA aby ZAHAMOWAĆ WZROST GLOBALNEJ ŚWIADOMOŚCI, więc... czy NAPRAWDĘ CHCESZ(cie) znaleźć się po STRONIE TYCH, których MOC NAPORU (!!!) ŚWIADOMOŚCI GLOBALNEJ, ZMIATA z POWIERZCHNI PLANETY NA AMEN ?!!! ... dobrze ZASTANÓW(cie) się nad tym... cdn.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 16 sie 2019 00:17 | brak oceny

OBSERWATOR | Gość

Istoty mogą różnić się umysłami oraz formą cielesną, lecz pomimo możliwych różnic, sercami - fizyką ich działania - nie różnimy się. To SERCEM ROZPOZNAJEMY co należy do duchowej JEDNOŚCI z Bogiem, czyli co REZONUJE z NATURĄ STWORZENIA, a co pozostaje w rezonansowej dysharmonii z tą Jednością. Serce możemy, w wielkim uproszczeniu, porównać do urządzenia w telewizorze, które służy do dostrajania/zestrajania odbiornika TV z częstotliwością sygnału źródłowego, aby TV mógł przekazywać informację pochodzącą ze źródła. Bez tego zestrojenia, odbiornik TV jest "martwy", czyli bezużyteczny w tej roli. Analogicznie jest z istotami, które albo są poprzez serce "zestrojone" z Bogiem, czyli z NATURĄ, albo nie są i stają się MARTWE (bezużyteczne) dla NATURY i wtedy NATURA POZBYWA się obciążającego ją, ZBĘDNEGO BALASTU. Łatwo można OSZUKAĆ te istoty, które są "znieczulone na telepatię", ponieważ za pomocą mowy, czyli wypowiadanych SŁÓW, bardzo łatwo można ZWODZIĆ ludzi, ukrywając MYŚLI czyli INTENCJE/ZAMIARY, które u oszusta/ów ZAWSZE są SPRZECZNE z ich SŁOWAMI. W przypadku telepatycznego porozumiewania się, które polega na wymianie MYŚLI, problem ewentualnego OSZUSTWA jest wykluczony, jeśli jesteśmy dobrze ZESTROJENI ze ŹRÓDŁEM NIESKOŃCZONEJ KREACJI - Bogiem. cdn.

Dziękujemy za ocenę.

Czw, 15 sie 2019 21:15 | brak oceny

OBSERWATOR | Gość

... ale po kolei, ponieważ jest więcej do PRZYPOMNIENIA sobie. Najważniejsza jest RÓŻNICA w postrzeganiu fizyki istnienia - życia, jaka istnieje pomiędzy cywilizacjami prymitywnymi (w takiej właśnie żyjemy) oraz cywilizacjami wysoko rozwiniętymi. Pamiętać należy, że słowo "prymitywny" oznacza cywilizację w początkowym momencie rozwoju oraz to, że im bardziej prymitywne istoty ją stanowią, tym większe jest ich EGO i samo-przekonanie, że są "pękiem wszechświata", że wiedzą o świecie i życiu tyle, że w ogóle nie zakładają doświadczenia na własnej skórze PORAŻKI ich prymitywnego myślenia. Upraszczając - ich "wiedza" opiera się na WIERZE w to, że świat jest taki, jakim widzą ten świat ich ograniczone zmysły, co sprowadza się do WIARY w TO, że żyją W NATURZE, czy też OBOK NATURY, bez choćby bladego pojęcia o ich FIZYCZNYM ZWIĄZKU, o ich POŁĄCZENIU z NATURĄ, o tym, że sami są naturą, że stanowią ją, że NISZCZĄC NATURĘ - NISZCZĄ SIEBIE samych i dlatego natura TERAZ pokazuje KTO TU naprawdę JEST PANEM SYTUACJI, pokazuje jak BEZRADNE są prymitywnie myślące istoty wobec POTĘGI MOCY NATURY... cdn.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 13 sie 2019 16:44 | brak oceny

OBSERWATOR | Gość

Ponieważ do rozwiązania tej tajemnicy pozostało jeszcze trochę czasu, więc może - w ramach telepatycznego eksperymentu - powinniśmy WRESZCIE ŚWIADOMIE podjąć zbiorową ROZMOWĘ "w drugą stronę", czyli z tzw. "UFO", które USIŁUJE skomunikować się z nami? :) Zawsze PIERWSZY KONTAKT zaczyna się od kontaktu TELEPATYCZNEGO. Telepatia to żadna magia, tylko prosta FIZYKA, której ta cywilizacja jeszcze nie rozumie. Zapomnieliśmy o tym, że telepatia jest uniwersalnym językiem porozumiewania się, co PRZYPOMINANE jest nam przez wysoko rozwinięte cywilizacje spotkaniem, jakiego doświadczył Lech Chaciński oraz kierowca, który usłyszał: "ZAPOMNIAŁEŚ/aś" (o tym). Jesteśmy w fazie wstępnej KONTAKTU, który jest prowadzony przez inteligencję wyższą właśnie za pomocą TELEPATII i to ten STAN ZAPOMNIENIA powoduje, że MAMY PROBLEM dostrzec w tym procesie działanie WYŻSZEJ siły sprawczej, która nami kieruje. Kiedy w wywiadzie dla vtv1, Robert Bernatowicz mówił o obiekcie o średnicy 2 km, który "wisi" przez 12 godz., na wysokości 500 m nad Ziemią, a na powierzchni, przy pomniku w Emilcinie, znajduje się w tym czasie łazik Curiosity, to... cdn.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 11 sie 2019 23:35 | brak oceny

DonBuziallo | Gość

W moim poczuciu, przedmiotem który był umieszczony na pomniku jest
Długopis o obudowie koloru niebieskiego, bądź granatowego.

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 11 sie 2019 12:19 | brak oceny

Jacopaco | Gość

Kojarzy mi się piłeczka pingpongowa to było moje pierwsze spojrzenie za to drugie to było jakaś okrągła kula lub mała kulka która jest pokryta czymś co się kruszy. Tak jakoś mi się skojarzyło więc postanowiłem napisać. Pozdrawiam wszystkich!!!!

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w projekcie: redakcja@messing.org.pl
  www.nautilus.org.pl    English version    Kanał RSS

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.